Regl dönemi mide yanması reflu sorunu olan var mı

Ada29

Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2019
46
8
33
Kızlar regl zamanı mide yanmanız ve reflü olanınız var mı yani regl bunu tetikler mi ? 2, 3 gündür geçmiyor ya sanki bogazımda bırsey takılı kaldı gibi asit oranını yemeye dikkat ederek hallettim biraz da olsa ama takılma hissi devam ediyor gegırememe problemim var

evet maalesef yıllardır hem gastrit hem refllüğüm var her ay değil ama 2 yada 3 ayda bir tetikliyor rengli döneminde asitli ve tatlı türü ve aşırı stresli olduğunuz dönemlerde tetikler

evet maalesef yıllardır hem gastrit hem refllüğüm var her ay değil ama 2 yada 3 ayda bir tetikliyor rengli döneminde asitli ve tatlı türü ve aşırı stresli olduğunuz dönemlerde tetikler
Ya cok gecmıs olsun size de ben bu ay ilk defa boyle yasıyorum hıc sorunum yoktu Peki regl olunca gecıyor mu

Ya cok gecmıs olsun size de ben bu ay ilk defa boyle yasıyorum hıc sorunum yoktu Peki regl olunca gecıyor mu
tskur ederim cnm sanada geçmiş olsun evet bir iki gün içinde gecer ama mutlaka dr bir görün istersen eczane den alabileceğin ilaç ismi vereyim gaviskon diye bir şurup çok rahatlatıyor her hangibi bir yan etkisi yok kullana bilirsin

tskur ederim cnm sanada geçmiş olsun evet bir iki gün içinde gecer ama mutlaka dr bir görün istersen eczane den alabileceğin ilaç ismi vereyim gaviskon diye bir şurup çok rahatlatıyor her hangibi bir yan etkisi yok kullana bilirsin
Evet canım ondan var üşüttüm herhalde ondan oldu cok fazla da gaz yapıyor 😔

tabikli hattta en regl döneminde en çok midemden sıkıntı yaşıyorum çok normal bir şey

X