Regl iken cinsel ilişki

cesiy2018

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2023
272
9
23
Adetin 3.gününde içe boşalma durumu olursa gebe olunur mu aslında hayır biliyorum ama çok çok nadir olanlar var .hiç böyle durum yaşayan var mı? Adetin 3.gününden sonra adet azaldı kesildi.

Dini veya temizlik açısından yorum yapmayın sadece sorduğum soruyu bilgis olan veya yaşayan.

Yani regl iken normalde hamile kalınmaz ama 3.yada 4.günüydü bilemedm test için erken
Bunları biliyorsanız bizden tam olarak ne istiyorsunuz… 1000 de 1 hamile kalanlar var rabbim ne yazar bilmeyiz. Korunma yöntemleri varken neden yani? Çocuk istemiyorsanız korunun. Sevgilinizle yaptıysanız daha fazla korunun. Evliyken korunmadıysanız çocuk düşünmüyorsanız korunun.

Olabilir. Olursada sağlıksız olma ihtimali yüksek.
Dini ve sağlık için yorum yazmayın demişsiniz ama bile bile nasıl yapıyorsunuz anlamıyorum hiç ama hiç sağlıklı değil dini kısmına girmicem bile.

Adetin 3.gününde içe boşalma durumu olursa gebe olunur mu aslında hayır biliyorum ama çok çok nadir olanlar var .hiç böyle durum yaşayan var mı? Adetin 3.gününden sonra adet azaldı kesildi.

Dini veya temizlik açısından yorum yapmayın sadece sorduğum soruyu bilgis olan veya yaşayan.
Midemi bulandırdı pisliğiniz.

Bir de isteyen saygi sinirlari icerisinde dini ve temizlik acisindan da yorum yazar, ne yapip yapmamasi gerektigini kimse diger yazarlardan ogrenmess🥸

gebelik olabilir. reglin 4. günü yumurta büyümeye başlar. spermler de içeride 5 güne kadar yasayabilir. yani reglden hemen sonra yumurtladıysanız gebelik ihtimali var. ama tabii ki daha düsük ihtimal.

Gordugun kadariyla saygiyi ve siniri koruyacak sekilde herkes fikir ve gorusunu beyan edebiliyor. Hangi forum kuralina gore yorun yazamiyoruz? Dini basliklarda topikler de aciliyor mesela
Forumlarda dini yorumlar yazmak yasak. Kurallarda belirtiliyor. Ayrıca konu sahibi dini yorum da istememiş.

Korunmasız ilişki olan her an o risk var.
Hatta korunurken bile bazen oluyor 😁

X