regl kanamasi mi yerlesme kanamasimi?

cansuaksoy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
42
4
25
kizlar ben 20 temmuzda esim ile iliskiye girdim iliskimden sonra temas olmasada korkudan dolayi ertesi gun hapi ictim benim normal regl araligim 28 gun en son 9 haziranda oldum ve suanda 6 agustosta olmam gerekiyordu ben 3 agustosta yani 2 gun once sabaha dogru karin agri cektim ve aksam kanamam oldu regl kanamasi oldugunu dusunuyorum kirmizi ve yogun pihti halinde geliyor suan halada devam ediyor dun ve ilk gununde agrilsrim vardi fakat suan yok bu yerlesme kanamasi olabilir mi sanirim o az geliyormus ama benim yogun geliyor kanamam rengi kirmizi kahverengi degil

Ertesi gün haplarında fazla oranda hormon olduğu için regl gününde ya da kanamanın oranında değişiklik yapması çok normal zannetmiyorum yerleşme kanaması olduğunu

Ertesi gün haplarında fazla oranda hormon olduğu için regl gününde ya da kanamanın oranında değişiklik yapması çok normal zannetmiyorum yerleşme kanaması olduğunu
ben regl oldugunu dusunuyorum cunku normal eski regl kanamam kadar yogun oluyo ve lekelenme seklinde degil bardaktan bosalir gibi geliyor bide benim her reglim pihti seklinde gelir buda pihti olarak geliyo yerlesme olunca nasi oluyor tam olarak

ben regl oldugunu dusunuyorum cunku normal eski regl kanamam kadar yogun oluyo ve lekelenme seklinde degil bardaktan bosalir gibi geliyor bide benim her reglim pihti seklinde gelir buda pihti olarak geliyo yerlesme olunca nasi oluyor tam olarak
Onu yaşamadığım için bilmiyorum ama siz kafanıza takmayın dediğiniz gibi regldir zaten

peki birsey soracagim regl olduktan sonra hamile kalma riski olmuyo demi 0a iniyo regl oldum cunku yerlesme kanamasi vb bisey degil eskiden oldugum reglin yogunlugunda ve pihti seklinde hicbir farki yok 3 gundur kaniyorum

peki birsey soracagim regl olduktan sonra hamile kalma riski olmuyo demi 0a iniyo regl oldum cunku yerlesme kanamasi vb bisey degil eskiden oldugum reglin yogunlugunda ve pihti seklinde hicbir farki yok 3 gundur kaniyorum
Yerleşme kanaması çok az oluyor peçeteyle silcek kadar bir gün ama çok az az siz bildiginiz regl olmuşsunuz

Yerleşme kanaması çok az oluyor peçeteyle silcek kadar bir gün ama çok az az siz bildiginiz regl olmuşsunuz
peki bu yerlesme kanamasi ile regl kanamasini nasil ayirt edebilirim mesela benim suan kanim kirmizi pihtili ve yogun geliyor eski reglerimden hicbi farki yok rengi olsun pihtili olmasi olsun yogunlugu olsun yerlesme ile regl farki ne tam olarak 5 gundur kaniyorum ilk baslarda pedim full kan oluyordu 2 gundur mendille silince geliyor normalmi bu hersey korkutuyoda beni biraz oyleyim

Regli beş gün ve ya altı gün sürüyor pıhtılı oluyor veya normal Kan geliyor ama yerleşme kanaması gün içinde çok az gelen yani peçetui silcek kadar gelen en fazla iki gün ama çok az az ara ara gelen kanamayada yerleşme kanamasıdır genelde budur ama istisna olarak bazı kadınlar bir kere yerleşme kanaması yaşar ve daha kan gelmez bazılarıda iki gün ara ara olur

ben her 1 saatte bir tuvalete girdigimde ilk gunlerde kan oluyordu heryerim yani bunun yerlesme kanamasi olmasinin imkansiz olmasi demek oluyo anladigim kadariyla bide renk kivam farki oluyormu

hide bu mendille silince gelme pede akmama olayi normalmi bikac yazida okumustum buradaki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…