Regl olmam gerekirken yerleşme kanaması oldu? Bilgisi olanlar lütfen

İnşallah senin olur canım yüzün Güler haber verirsin bana da
İnşallah canım burdaki herkes istiyor ama bnde çok istiyorum her ay test yapmaktan bıktık ama hayırlısı tabi ne zaman geleceği belli olmuyor malesef çok güzel bir duygu kurtaj mecburi olmuştum çocuk istemeyen ben onu karnımda hissedince fikirlerim duygularım değişti bütün kadınlar bu duygu tatar inşallah Ben salı çarşamba günü yapacağım test haber veririm biraz bekliyim

Benimde 22/11 kahve rengi lekelenmem oldu 1 gun surdu sonra bitti. 28/11 gelmesi gereken adetim 01/12 yani bugun geldi.. cok tuhaf seyler yasadim buralarda geziyorum bi umut..
Test yaptiniz mi. Ben bugun tekrardan test yapacaktim bu hafta daha onceki hamilelikte yasadigim gogus agirsini yasadm bugun kahveengi akintim geldi snairim dusuk yptim

Suan yemın ederim bunu okurken kendımı gördüm lütfen bana test falan yaptıysanız durum ne söyleyebilir misin? Bende 9 gündür aynı sizin gibi sadece leke görüyorum ve korunmasız ilişki oldu ilk defa 2 gün sonra sizin gibi lekelenmem başladı hala devam ediyo

Test yapamadım bu konuyu yazdıktan bir hafta sonra daha önceki yaşadığım hamilelik belirtilerini yaşamaya başladım gogus ucu ağrısı ve koltuk altına oluşan ağrı. Dayanılmaz şekildeydi ve goguslermz dolgunlasmstı. Test yapmayı dusunurken maalesef ki nezle oldum adacayı , ilaç vs kullandm. Son iki gün gogus agrılarm azaldı suhpelendim. Terslk olduğunu düşündüm ağrılar azalınca kahverengi leke ile başlayan kasıklarmda aşırı derecede ağrı ile seyreden kanam oldu yoğun bi şekilde büyük ihtimal düşük yaptığımı düşünüyorum. Regl olamam cnkü 20-24 arası regl tarihlerim. Coviden dolayı hastaneyede gidemiyorum. Test de yapsam artık çıkmaz bişey bekliyorum şuanlık

Lekelenme bitince mutlaka test yapın. Eğer hamile iseniz dikkat etmezseniz düşük ile sonuçlanabilir.

Lekelenme bitince mutlaka test yapın. Eğer hamile iseniz dikkat etmezseniz düşük ile sonuçlanabilir.
Bugün 11.güne giricem hala leke geliyo ara ara anlamıyorum ne oluyo kasıklarım agrıyo lekelenmem oldugundan beri gelmiyo bitsede lekelenme çıkar mı ki çünkü sizin gibi leke görmeden 2 gün önce oldu ilişkim 12 günde sonuç verır mi test?

Kadın doğumcudan randevu alıp gitsen daha iyi olur.

Lekelenmemin olduğu 2nci günde test yaptım negatif cıkmıştı. Biraz daha beklemeyin derim ben. İdrarda o kadar erken sonuç vermiyor sanırım

Biraz daha bekleyin diyecektim. Yanlış olmuş. Negatif çıkarsa erken testten dolayı modunuz düşebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…