Saç Rengi ve Saç Boyama Regl ve saç boyama

GamzeLiGirLL

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2020
282
254
31
Merhaba arkadaslar. Acil yardımınıza ihtiyacım var.Saçlarımı aylar önce ombre yaptırmıştım. Şimdi uzadı boya uçlara indi. tekrar ombre yaptıracağım. (en geç cuma gününe kadar yaptırmam gerekiyor. Kuzenimin düğünü var şehir dışına çıkacağım. Yaşadığım yere Bir kaç ay da gelmeyeceğim.) şu an reglimin son günleri 5.gün. Yarın saçımı boyatsam olur mu? Kimisi regliken saç boyanmaz felan diyor kimisi olur diye. Bu konuda bilginiz var mı? Kafam karıştı. Kuaför erkek ona da soramıyorum.bu konuda bilgisi olan var mı?

Merhaba arkadaslar. Acil yardımınıza ihtiyacım var.Saçlarımı aylar önce ombre yaptırmıştım. Şimdi uzadı boya uçlara indi. tekrar ombre yaptıracağım. (en geç cuma gününe kadar yaptırmam gerekiyor. Kuzenimin düğünü var şehir dışına çıkacağım. Yaşadığım yere Bir kaç ay da gelmeyeceğim.) şu an reglimin son günleri 5.gün. Yarın saçımı boyatsam olur mu? Kimisi regliken saç boyanmaz felan diyor kimisi olur diye. Bu konuda bilginiz var mı? Kafam karıştı. Kuaför erkek ona da soramıyorum.bu konuda bilgisi olan var mı?
Ben hiç böyle bir şey duymadım. Saçımı boyarken de böyle bir şeye dikkat etmedim. Saç boyama ile regl dönemi arasında nasıl bir bağlantı var ki? Çok merak ettim şimdi. 😊

Ben hiç böyle bir şey duymadım. Saçımı boyarken de böyle bir şeye dikkat etmedim. Saç boyama ile regl dönemi arasında nasıl bir bağlantı var ki? Çok merak ettim şimdi. 😊
Hormonlar ile ilgiliymis.Vaktiyle iyi bir kuaföre sormustum ben de ,onayladi dogrulugunu.Yani boyanir tabii ama kimisinin hormonlari tavan oluyor ,etkiliyormus.

regl iken saç boyanmamak ta ilkdefa duydum açıkcası
ama birşey olmaz gönül rahatlığıyla boyatabilirsiniz :)
benim hiçbirşey olmadı çünkü

regl iken saç boyanmamak ta ilkdefa duydum açıkcası
ama birşey olmaz gönül rahatlığıyla boyatabilirsiniz :)
benim hiçbirşey olmadı çünkü
Yorumunuz için teşekkür ederim ☺️Ya hormonlardan dolayıymış. Ama anladım ki çoğu kişi regli dönemimde yaptırmış bir sorun olmamış.

• Beğen
Reactions: Jou
Yorumunuz için teşekkür ederim öncelikle☺️ Hormonlarla ilgili biraz internetten araştırdım ama açıkçası regl iken saç boyatanda çok ve çoğu kişi de bir sorun olmamış.

X