Sivilceli Ciltler regl zamanlarındaki sivilceler

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
T

tombikos

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi tombikos
merahaba arkadaşlar, ben adet olmadan bir hafta önce duygusal anlamdada fiziksel olarakta mutasyona uğruyorum resmen. Ama en çok yüzümde çıkan sivilceler beni sinir edior. özellikle her ay aynı yerlerde çıkıyor,kaşlarımın üstünde,çenemde.T bölgemde yani, ancak adet dönemlerim dışında pek olmuyor. bunun bir çaresi yokmu? cilt bakımımı düzenli olarak yapmama rağmen adet zamanlarımda çıkan sivilceeleri bir türlü önleyemiyorum. Ne yapmalıyım bileniniz var mı? bide göğüslerim şişiyor,karnım davul gibi oluor, pantolablarıma giremiorum resmen.. naapcam ben?

• Konu Sahibi tombikos
merahaba arkadaşlar, ben adet olmadan bir hafta önce duygusal anlamdada fiziksel olarakta mutasyona uğruyorum resmen. Ama en çok yüzümde çıkan sivilceler beni sinir edior. özellikle her ay aynı yerlerde çıkıyor,kaşlarımın üstünde,çenemde.T bölgemde yani, ancak adet dönemlerim dışında pek olmuyor. bunun bir çaresi yokmu? cilt bakımımı düzenli olarak yapmama rağmen adet zamanlarımda çıkan sivilceeleri bir türlü önleyemiyorum. Ne yapmalıyım bileniniz var mı? bide göğüslerim şişiyor,karnım davul gibi oluor, pantolablarıma giremiorum resmen.. naapcam ben?

canım ben senelerce akne tedavisi gördüm cok degil benimkiler ama ben oynadıgım için yara oluyor baya cokda düzenli bi tedavi görmedim yıllar sürmesine ragmen.. doktora sordum adet oldugun zaman boyunca cıkacak bunlar dedi.. bi caresi yok dedi... benim yüzümde lekeler de kalıyo yara yapınca tabi... ama ilk kez yüzüm beyazladı şöyleki... bayadır sebamed kullanıyorum.. ardından hametan krem (sitede okumustum) yüzüm daha az sivilcelenir oldu lekelerde acıldı baya... adet dönemindede pek cıkmadı nedene bu kez... duygu bakımından yardımcı olamam ama.. bu konuda söyleyebilceklerim bunlar...şutarafagitti

• Konu Sahibi tombikos
Evet canım bahsettiklerinin hepsi bende de oluyor hemde aynıları benneyaptımkiSanırım bunlardan bi kaçış yok. Onun dışında bende bu siteden duyduğum hametan kremi sebamed sabundan sonra kullanıyorum. Çok iyi geldiğini söyleyebilirim. Önceden daha büyük ve iltihaplı sivilceler çıkardı şimdi özel dönemlerimde daha küçük çıkıyor ve iz bırakmadan geçiyor. Tavsiyem bu olabilir sana. Ruhsal olarak kelin merhemi olsa başına sürer şutarafagitti çünkü bende şu anda çok duygusal günlerimdeyim. senağlama

X