Regli gecikti erken gebelik negatif geç döllenme olabilir mi

Beklenen adet tarihin kaçtı canım ?
Normalde 24 ama düzensiz oluyorum diyete başladım bu ay geçen ay 26 gün oldu bu ayda 28 olurum diye tahmin ediyordum ama hala olmadım ben 28. Günde tekrar pik gördüm acaba ölçümü döllendi mi bilmiyorum evde test yapıyorum negatif

Normalde 24 ama düzensiz oluyorum diyete başladım bu ay geçen ay 26 gün oldu bu ayda 28 olurum diye tahmin ediyordum ama hala olmadım ben 28. Günde tekrar pik gördüm acaba ölçümü döllendi mi bilmiyorum evde test yapıyorum negatif
Beta hcg idrarda geç çıkıyor canım ilk kanda belli olur

Bu ay beklediğin adet tarihin kaç gün geçti canım onu anlayamadım tam olarak ?

Gece 12 geçtiği için 10. Gün gösteriyor ama bel ağrım başladı adet sancısı gibi ayırt edemiyorum

Eklentiler

• IMG_5393.png
    IMG_5393.png
    449,3 KB · Görüntüleme: 19
9. günse biraz daha bekle canım 14-15 gün olsun idrar testi yap çıkmazsa yine bu sefer kan verirsin
9. günse biraz daha bekle canım 14-15 gün olsun idrar testi yap çıkmazsa yine bu sefer kan verirsin
Benimde perşembe 11. Gün olacak gidip kan vericem sağlık ocağında inşşalah vardır hiç 28 günü geçmezdi okadar şaşkınım ki yani her sabah test yapıyorum ama erken gebelik değil

İnşallah yerleşme ağrısıdır canım🙏Benim idrarda 14. günde silik çıkmıştı ve hafta sonundan beri kasık ağrım var sağ tarafta
Ay inşallah vardır doğal yolla gebelik hiç oluşmadı mucize olur benim için 🤲 yani aşırı mide yanması var şuan bide karın ağrısı var sol tarafta benimde , sizinki artık büyüyordur eminim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Ay inşallah vardır doğal yolla gebelik hiç oluşmadı mucize olur benim için 🤲 yani aşırı mide yanması var şuan bide karın ağrısı var sol tarafta benimde , sizinki artık büyüyordur eminim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah
İnşallah canım değerlerim güzel yükselir inşallah🙏Rabbim hepimize nasip etsin bu duyguyu 🙏♥️

X