Regli gecikti erken gebelik negatif geç döllenme olabilir mi

Dün kan vermiştim akşamına kanamam geldi değerimde 46'dan 34e düşmüş yine kimyasal gebelik yaşıyorum 🥹😔

Kızlar lutfen yardim!!! En son adet tarihim 2 subat.adet duzenim 30 ila 35 arasi. 2 martta olmadim 7 marttada olmadim. kan testleri idrar testleri negatif en son ilsk 4 mart.ve bu ay gec yumurtlama oldugunu hatirliyorum tam tsrih hatirlamiyorum. 20 gunum gecti hala gelen giden yok kan testimin biri 10 .gun biri 15. Gun.hala umut varmi🫢

Kızlar lutfen yardim!!! En son adet tarihim 2 subat.adet duzenim 30 ila 35 arasi. 2 martta olmadim 7 marttada olmadim. kan testleri idrar testleri negatif en son ilsk 4 mart.ve bu ay gec yumurtlama oldugunu hatirliyorum tam tsrih hatirlamiyorum. 20 gunum gecti hala gelen giden yok kan testimin biri 10 .gun biri 15. Gun.hala umut varmi🫢
Gec döllenme olabilir canım, bende beklemedeyim en son 17 Şubat oldum 16da olmam lazımdı arada geç döllenme olur bende son ilişki adete 9 gün kala olmuştu büyük ihtimalle tuttuysa o tuttu. İlişkinin 12.gunu idrar tahlili negatif çıkmıştı kan vermedim hiç

Bence geçti öyle ne olabilir Bazen bu kadar geç çıkabilir ben 5 gün kan vermiştim negatif çıkmıştı.

Kızlar lutfen yardim!!! En son adet tarihim 2 subat.adet duzenim 30 ila 35 arasi. 2 martta olmadim 7 marttada olmadim. kan testleri idrar testleri negatif en son ilsk 4 mart.ve bu ay gec yumurtlama oldugunu hatirliyorum tam tsrih hatirlamiyorum. 20 gunum gecti hala gelen giden yok kan testimin biri 10 .gun biri 15. Gun.hala umut varmi
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING
AdChoices
ADVERTISING​
Gec döllenme olabilir canım, bende beklemedeyim en son 17 Şubat oldum 16da olmam lazımdı arada geç döllenme olur bende son ilişki adete 9 gün kala olmuştu büyük ihtimalle tuttuysa o tuttu. İlişkinin 12.gunu idrar tahlili negatif çıkmıştı kan vermedim hiç
Bitane oglum var tup bebek 4 yasinda normal yolla hic hamile kalmadim olursa ilk defa olucak ama acaba kistmi olduda demeden edemiyorum birkac gun daha olmassa ultrassonda baktirmayi dusunuuorum🤷

Eklentiler

• 17111048305964840234545499167024.jpg
    17111048305964840234545499167024.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar reglim 4 gün gecikti. Bugün sabah yaptığım erken gebelik testine bakabilir misiniz ? Regl im çok düzenlidir normalde. İlk kez gecikmem oldu.

Eklentiler

• 1000012562.jpg
    1000012562.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 42
Kimyasal değilde geç yumurtalama olmuş şuan 5 haftalık hamileyim rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Perşembe günü kalp atışını dinlemeye gideceğiz inşallah dua edin. Ve içimde bir his ikiz diyor
Ya benim de adetim 6 gün geçti erken gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı kanda verdim sonuçların çıkmasını bekliyorum acaba geç döllenme olmuş olabilir mi benimki de çünkü hafif kasık agrimdan başka hiçbir belirtim yok birde normalde adetimden 10 gün önce göğüslerim siserdi bu ay adet gecikmesinden 2-3 gün sonra şişmeye başladı bir ihtimal var mı sizce ?

Ya benim de adetim 6 gün geçti erken gebelik testi yaptım bugün negatif çıktı kanda verdim sonuçların çıkmasını bekliyorum acaba geç döllenme olmuş olabilir mi benimki de çünkü hafif kasık agrimdan başka hiçbir belirtim yok birde normalde adetimden 10 gün önce göğüslerim siserdi bu ay adet gecikmesinden 2-3 gün sonra şişmeye başladı bir ihtimal var mı sizce ?
Olur mu Olur yani. Ben en çok göğüs ağrısından anlamıştım büyük ihtimal geç döllenmedir çünkü bende yapmıştım erken gebelik testi çıkmamıştı o zaman inşallah vardır

Olur mu Olur yani. Ben en çok göğüs ağrısından anlamıştım büyük ihtimal geç döllenmedir çünkü bende yapmıştım erken gebelik testi çıkmamıştı o zaman inşallah vardır
Ayh inşallah bol bol dua edin normalde hep iki gün ileri gelirdim ilk defa gecikmem oldu bı hevesle yaptım ama testte gözükmedi hayal kırıklığı oldu benim için çok ağladım hala ağlıyorum inşallah geç döllenmedir bende evlat sahibi olurum 🥺

Ayh inşallah bol bol dua edin normalde hep iki gün ileri gelirdim ilk defa gecikmem oldu bı hevesle yaptım ama testte gözükmedi hayal kırıklığı oldu benim için çok ağladım hala ağlıyorum inşallah geç döllenmedir bende evlat sahibi olurum 🥺
Benim öyle olduğu için inşallah sizinde öyledir. 12 Şubat'ta bile benim kanda çıkmadı sonrasında çıktı üstelik beklenen adet tarihim 7 Şubat'tı

Benim öyle olduğu için inşallah sizinde öyledir. 12 Şubat'ta bile benim kanda çıkmadı sonrasında çıktı üstelik beklenen adet tarihim 7 Şubat'tı
Evet okudum hikayenizi çok mutlu oldum sizin adınıza rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🥰 eğer bende hamileysem haber veririm buraya inşallah 💚

X