Regliden sonra devam eden kahve rengi leke normal mi?

yagmurkardelen

👣нαѕвυ̋nαllα̂нυ̂ vє nι̂'мєl vєĸι̂l...👫🏼👩🏼‍🍼
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
1.461
750
Merhaba Bugün reglimin 7.günü 4 gün regli oldum ama 4.günden beri bitti sanip 7.gune kadar lekelenme devam etti normalde kan rengi olurdu ama busefer kahve rengi lekeler geliyor bu normalmi? Ilk defa bole oldu

Ben regli olmadan önce leke ile anliyorum olcağimi ama kan renginde gelir.. biterkende en fazla 2gun yine kan renginden olurdu.. bu sefer kahve rengine döndü sizdede böle bir durum oldumu? Basina böle birsey gelen varmı ?

Benim hep öyle olur normal geldi bana

Değilse De yorum okuyup ogreneyim bari hahahahh
Hep mi bu şekilde oluyor benim ilk defa kahve rengine döndü kist olsa regli olmam gecikir falan demeyr başladım aklimda deli sorular 😅

Benim hep öyle olur

Öncesinde kahverrngi leke şeklinde sonra tam sökülür adet olurum bitince de yine kapanış kahverengi ile

Kahverengi kırmızı kahverengi haahahah
Ay nedir bu bizdeki şekil anlamadım ki bukalemun gibi olduk insallh baska kizlar dada vardir belki fikri olan da oğrenmiş oluruz ama sanırim senle ben aynıyiz 😅

Kan taze değilse kahverengi olur. Ayrıca o lekelenme değil, adet kanaması.

Kan taze değilse kahverengi olur. Ayrıca o lekelenme değil, adet kanaması.
4.gün normal regliden sonra lekelenme şeklinde devam etti kahve rengine döndu ilk defa oldu buyuzden merak ettim

Demekki regliden kalan döngü temizlenme devam ediyor tesekkur ederim desteğin için 😊

Öncesinde kahverrngi leke şeklinde sonra tam sökülür adet olurum bitince de yine kapanış kahverengi ile

Kahverengi kırmızı kahverengi haahahah
Ay nedir bu bizdeki şekil anlamadım ki bukalemun gibi olduk insallh baska kizlar dada vardir belki fikri olan da oğrenmiş oluruz ama sanırim senle ben aynıyiz 😅
kızlar benim de her zaman böyle olur ama benim çikolata kistim var ondan böyle oluyor sanıyordum 😂 sizde yoksa o zaman kistle alakalı değildir 😂

kızlar benim de her zaman böyle olur ama benim çikolata kistim var ondan böyle oluyor sanıyordum 😂 sizde yoksa o zaman kistle alakalı değildir 😂
Google amcaya sordum regliden sonra gelen kahve rengi lekelenme normalmiş

kan rahimde atamadıgı icin temizleme yapiyormus

rengide oksijenle temas ettigi icin donuyirmus

Eski kan diye adlandiriliyor rahim kasılma hareketleri yavaşmıs masaj yapmamiz lazimmiş

Neyseki bende yalniz degilmisim biran gorunce kizlar bilir dedim 😊 desteginiz icin tesekkur ederim

Valla 10 gün olmamıştır doktora gideli
Kist olsa soylerdi diye düşünüyorum
Aynenn normal normal :)
Evet benimde kontrol 2ocakta 😅 bakalim neyse halimiz cıksın falımız 🤭 senin adina sevindim kendi adimada kafamdaki deli sorular gittigi icin sevindim 👩🏼‍🍼 umarim hayirlı haberlerimiz olur 🤲🏻👣

Evet benimde kontrol 2ocakta 😅 bakalim neyse halimiz cıksın falımız 🤭 senin adina sevindim kendi adimada kafamdaki deli sorular gittigi icin sevindim 👩🏼‍🍼 umarim hayirlı haberlerimiz olur 🤲🏻👣

ay hayırlı haber derken bebek dıyorsan Allah ısteyene versın ben kapattım o ıslerı jhsfdhsas

spıralım var benım hayattakı en sevdıgım seylerden hahhah

Google amcaya sordum regliden sonra gelen kahve rengi lekelenme normalmiş

kan rahimde atamadıgı icin temizleme yapiyormus

rengide oksijenle temas ettigi icin donuyirmus

Eski kan diye adlandiriliyor rahim kasılma hareketleri yavaşmıs masaj yapmamiz lazimmiş

Neyseki bende yalniz degilmisim biran gorunce kizlar bilir dedim 😊 desteginiz icin tesekkur ederim
Masajda yapıyorum ama yine aynı 😂 evlenmeden önce bir damla kahverengi lekeyle başlar sonra kanamaya dönerdi evlendikten sonra 2-3 gün kahverengi lekelenmeler oluyor daha sonra kanamaya dönüyor 😂 üstelik adet döngümde 25 gün ya ayda bi 17-18 gün rahat geçiyor sadece 😂

Masajda yapıyorum ama yine aynı 😂 evlenmeden önce bir damla kahverengi lekeyle başlar sonra kanamaya dönerdi evlendikten sonra 2-3 gün kahverengi lekelenmeler oluyor daha sonra kanamaya dönüyor 😂 üstelik adet döngümde 25 gün ya ayda bi 17-18 gün rahat geçiyor sadece 😂
Bende kan testi verdim dün sabah az önce negatif oldugunu ögrendim, hala adette olmadım. Reglim 20sinde olacakken 15 aralıkta çatlama gördüm. Regl olmayınca bebek var zannettim çok umutluydum.

ay hayırlı haber derken bebek dıyorsan Allah ısteyene versın ben kapattım o ıslerı jhsfdhsas

spıralım var benım hayattakı en sevdıgım seylerden hahhah

Aminnnnnnn ben istiyorum cok istiyorum ama sperm sorunumuz var yeni ogrendik bakalim nasipse olur nasip degilse ne yapayim yaradana sığındık şu cumanın suyu yüzü hürmetine benimde yüzüme güler belki 👣🤲🏻

Hahhaha işin ilginc tarafı bugünde kirmızı lekeye döndü bebek düsundugumden beri bukalemuna döndü vucudum 😅

Masaja bende başladim güzel enerjiler gönderdim sanirim ondan kirmızi geldi hahahahhaha

Bende kan testi verdim dün sabah az önce negatif oldugunu ögrendim, hala adette olmadım. Reglim 20sinde olacakken 15 aralıkta çatlama gördüm. Regl olmayınca bebek var zannettim çok umutluydum.

Ovülasyon testi ile takip ediyorsun sanırim benmde yumurtlamadan sonra 11.gun regli oldugum oldu yani o 14 kurali bende ise yaramadi kimi erken oluyor kimi geç oluyor

Insallh hayrli haberlerimiz olsun regli basladiginda yeni umut diyoruz smdide bitmedi bir turlü yumurta akıntimi bekliyorum o nezaman gelse 2 gun sonra pik görüyorum lekelenmem kesilse bekliycem bakalım umudumuzu kaybetmemeye calisiyoruz 🤲🏻

Aminnnnnnn ben istiyorum cok istiyorum ama sperm sorunumuz var yeni ogrendik bakalim nasipse olur nasip degilse ne yapayim yaradana sığındık şu cumanın suyu yüzü hürmetine benimde yüzüme güler belki 👣🤲🏻

Hahhaha işin ilginc tarafı bugünde kirmızı lekeye döndü bebek düsundugumden beri bukalemuna döndü vucudum 😅

Masaja bende başladim güzel enerjiler gönderdim sanirim ondan kirmızi geldi hahahahhaha

Ovülasyon testi ile takip ediyorsun sanırim benmde yumurtlamadan sonra 11.gun regli oldugum oldu yani o 14 kurali bende ise yaramadi kimi erken oluyor kimi geç oluyor

Insallh hayrli haberlerimiz olsun regli basladiginda yeni umut diyoruz smdide bitmedi bir turlü yumurta akıntimi bekliyorum o nezaman gelse 2 gun sonra pik görüyorum lekelenmem kesilse bekliycem bakalım umudumuzu kaybetmemeye calisiyoruz 🤲🏻
Benimde bugün yumurtlamadan sonraki 14.günüm. hala adet olmadım bari olayımda dediğiniz gibi yeni başlangıçlar yeni planlar olsun.

Benimde bugün yumurtlamadan sonraki 14.günüm. hala adet olmadım bari olayımda dediğiniz gibi yeni başlangıçlar yeni planlar olsun.

Iste insan gebelik olsun istiyor negatif görünce üzuluyir sonra neden regli olmadım diye dusunmeye başlıyor ama korkma ben yumurtlamadan 17.gün regli olmustum o 14.gun falan ona güvenme bu tamamen senin döngünle alakalı..

O yumurtlamadan sonra 14gun sinra regli olanlar genelde 28gunde bir regli olan dongüsü normal olan kadınlar icin geçerli oluyor.. benimde reglim düzensiz vardr rabbiminde bizim için güzel bir mujdeli haberi bekliyoruz 🤲🏻

İnşallah gönlünüzce olur. En kısa zamanda hamilelik haberini alırsınız umarım 🌸

Aynen öyle ya gerçekten bebek düşünmekten bir şeyler denemekten vücut kendini şaşırdı iyice 😂😂 hayırlısıyla isteyen herkesin bebeği olur inşallah 💗

X