Reglinin 16. 17. ve 18. günü kalınan gebelikler de erkek çocuk olasılığı yüksekmiş..

Valla kızlar ben de bu cinsiyet işine çook kafa yordum..kendimden yola çıktığımda teori doğru..iki oğlumda da ovulasyon gününde kaldım..sağ taraftan yumurtlamıştım..şimdi 9 haftalık hamileyim ovulasyondan 3 gün önce birliktelik var sonra korunma..sol taraftan yumurtladım hala da sol kasığım ağrıyor..cinsiyeti belli olduğunda yazarım..Allah herşeyin hayırlısını versin ..rabbimden sağlıklı ve hayırlı bir kız evlat istiyorum..bu arada iki kızı olan bir arkadaşımda 3 ay adet döngüsünü hesapladı sonra tam ovulasyonda kaldı veeee erkek..

Valla kızlar ben de bu cinsiyet işine çook kafa yordum..kendimden yola çıktığımda teori doğru..iki oğlumda da ovulasyon gününde kaldım..sağ taraftan yumurtlamıştım..şimdi 9 haftalık hamileyim ovulasyondan 3 gün önce birliktelik var sonra korunma..sol taraftan yumurtladım hala da sol kasığım ağrıyor..cinsiyeti belli olduğunda yazarım..Allah herşeyin hayırlısını versin ..rabbimden sağlıklı ve hayırlı bir kız evlat istiyorum..bu arada iki kızı olan bir arkadaşımda 3 ay adet döngüsünü hesapladı sonra tam ovulasyonda kaldı veeee erkek..

selam benim 1 kızım var ikinci bebeği düşünüyoruz son adetim 17 şubat 2013 ovulasyon tarihim 27 şubat- 4 mart bu akşam düşünüyorum birlikteliği ve eşimle birlikte olmayalı 1 ayı geçti erkek olmasını istiyoruz çünkü hamileliğim çok zor geçiyor kızımda hamileliğimin ilk ayı hastanede sadece serumla geçti.Şimdi dakikaları sayıyorum doğru zaman mı ne yapmalıyım acil bana da yardımcı olur musunuz lütfen...

Son düzenleme:
Valla kızlar ben de bu cinsiyet işine çook kafa yordum..kendimden yola çıktığımda teori doğru..iki oğlumda da ovulasyon gününde kaldım..sağ taraftan yumurtlamıştım..şimdi 9 haftalık hamileyim ovulasyondan 3 gün önce birliktelik var sonra korunma..sol taraftan yumurtladım hala da sol kasığım ağrıyor..cinsiyeti belli olduğunda yazarım..Allah herşeyin hayırlısını versin ..rabbimden sağlıklı ve hayırlı bir kız evlat istiyorum..bu arada iki kızı olan bir arkadaşımda 3 ay adet döngüsünü hesapladı sonra tam ovulasyonda kaldı veeee erkek..[/QU

mertsencer canım orada sadece 1 defa mı yoksa 2 defa mı acil beni bilgilendirir misin bende bugün gecede düşünüyordum ama kafam karıştı ne yapsam acil cevap lütfen yardım edin bana

arkadaşlar birazçık kan geldi şimdi çok şaşırdım çünkü dün akşam olmadı neden oldu aceba 28 şubat akşamı yani1mart olmuştu birleşme 1 defa oldu ne yapmalıyım yardım

mertsencer canım bana yardımcı olur musun lütfen

arkadaşlar birazçık kan geldi şimdi çok şaşırdım çünkü dün akşam olmadı neden oldu aceba 28 şubat akşamı yani1mart olmuştu birleşme 1 defa oldu ne yapmalıyım yardım

27 şubatta başlayıp 4 martta sonlanan ovulasyon sürecin varsa hafif bir lekelenme normal olabiliyormuş..senin bu akşam ve yarın birleşmeyle inşallah alırsın..kız erkek Rabbim bilir tabii ki.başından 4 gebelik geçmiş biri olarak söylüyorum ben.tamamen benim yorumlarım bir bilimselliği olmayabilir.iki oğlum var.söylediğim iki arkadaşım var ona istinaden söylüyorum ki ovulasyon zamanlarındaki sık birleşme erkek çocuk yüzdesini arttırıyor..senin ve hepimiz için hayırlısı olsun..sadece adet döngün düzenliyse mümkün olabilir ama...

27 şubatta başlayıp 4 martta sonlanan ovulasyon sürecin varsa hafif bir lekelenme normal olabiliyormuş..senin bu akşam ve yarın birleşmeyle inşallah alırsın..kız erkek Rabbim bilir tabii ki.başından 4 gebelik geçmiş biri olarak söylüyorum ben.tamamen benim yorumlarım bir bilimselliği olmayabilir.iki oğlum var.söylediğim iki arkadaşım var ona istinaden söylüyorum ki ovulasyon zamanlarındaki sık birleşme erkek çocuk yüzdesini arttırıyor..senin ve hepimiz için hayırlısı olsun..sadece adet döngün düzenliyse mümkün olabilir ama...

evet adet döngüm düzenli canım 28şubat-1mart gecesi ve dün öğlen kanamayı fark edince dün gece 2mart_3mart gecesi oldu yani 2 kere birleşme oldu yeter mi ki kızımda ilk gecemde olmuştu ama o hafta hiç korunmadık

Son düzenleme:

cnm sende kız istiyosun sanırım herhangi bi yöntem denedinmi daha yeni hamilesin cinsiyetini öğrenince buraya yaz cnm benimde 1 oğlum var 2.kız olmasını çok istiyorum hayırlı ve sağlıklısıyla insallah bazıları adetin 10.gününde erkek 16.17.günlerde ve sonrası kız olur diyolar benim kafam karıştı hangisi doğrudur acaba oğlumda ne zaman hamile kaldım tam bilmiyorum ama adetime daha vardı ve test yaptığımda çok hafif 2.çizgi belirmişti kanda baktırdık 4 haftalık gebesin demişti doktor ve onlar adetide sayılyolar sanırım ozaman 3 haftalık falan oluyorum çizgi silik çıktığı için sanırım bende adetim biter bitmez hamile kaldım böyle düşünüyorum ama tabi yumurtlama takibi yaptım özellikle o günlerdede ilişki oldu ama hangisinde tuttu tam bilmemiyorum ve ben hissetmiştim ymurtladığımı sağ tarafımdan yumurtladım o gün sabahsı sağ kasığımda tuhaf hafif bi sancı olmuştu

canım özel bir şey denemedim..diyete falan inanmıyorum..ovulasyondan 3 gün önce ve sonra ilişki yok..oğlanların tam tersini denedim..cinsiyeti belli olursa yazarım tabii ki kııızzz...ama tekrar söylüyorum..bünyesel farklar gözönünde bulundurulmalı.....

canım özel bir şey denemedim..diyete falan inanmıyorum..ovulasyondan 3 gün önce ve sonra ilişki yok..oğlanların tam tersini denedim..cinsiyeti belli olursa yazarım tabii ki kııızzz...ama tekrar söylüyorum..bünyesel farklar gözönünde bulundurulmalı.....

sağol cnm insallah sağlıklı bi kızın olur mutlaka yaz ama bekliycem:KK16:

bende bi kızım olmasını çok istiyorum benim kafam karıştı konuyu baştan sona kadar okudum kimisi reglinin 11.ve 14.günler arası kalınırsa kız olur diyo kimiside adet bitiminden hemen sonra 3gün içinde kalınırsa erkek 5 gün sonra kalınırsa kız demişler hangisi doğru deneyen yada kız çocukları olan anlatabilirmi kız olması neler yapalım kızı olanlar neler yaptılar sağında yada solundamı hissettiler yani yumurtladılar çünkü bu sağ sol olayına çok inanıyorum ben oğluma sağ tarafta yumurtladım görümcemde öyle şimdi kuzenim hamile soluna yattı kızı olucak bi tanıdığımda aynı şekilde sola yattı kız olsun diye kızı oldu ve yengemde soluna ytamış kzı var benim çevremdeki deneyen herkezde tutuyo oyüzden ben çok inanıyorum bu sağ sol işine ama tabi önce allah neyi verirse o olur çok dua ediyorum zaten çok istiyorum sağlıklı hayırlı eli yüzü düzgün bi kzım olmasını allahım dualarımızı kabul etsin insallah

bununla hiç alakası yok monthcum.ne taraftan yumurtladıysan o taraftan hamile kalırsın.ben bütün kızlarıma sağdan hamile kaldım.gebelikte yumurtalıkta oluşan sarı cisim hep sağdaydı.

Ben erkek bebek bekliyorum. Adetim bittiği günden itibaren gün aşırı ilişki oldu diğer adetime kadar.Biraz yorucu oluyor ama değdi bence :KK1: bebek isteyen çiftlere adet bitiminden itibaren bir gün arayla ilişkiyi tavsiye ederim kızlaar. Bizim ilk denememizde oldu şükürler olsun.:nazar::emir_bebek:

X