Saç Şekillendiriciler remington saç maşası acil

w810i

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2009
10
0
arkadaşlar ben öğrenciyim konuyu doğru yere açmışımdır innşallah şimdi konuya geliiyim ben bugün reminton cı 151 saç maşası aldm ama memnun kalmadım istediğim gibi yapmıyor yani ben sıkı sıkı olsun istiyorum ama maşa böyle nerdeyse hiç yapmıyorum yarın iade etmek istiyorum maşayı paramıda geri almak istiyorum sizce geri verir mi?

arkadaşlar ben öğrenciyim konuyu doğru yere açmışımdır innşallah şimdi konuya geliiyim ben bugün reminton cı 151 saç maşası aldm ama memnun kalmadım istediğim gibi yapmıyor yani ben sıkı sıkı olsun istiyorum ama maşa böyle nerdeyse hiç yapmıyorum yarın iade etmek istiyorum maşayı paramıda geri almak istiyorum sizce geri verir mi?
pardon ama maşa böyle nerdeyse hiç yapmıyor olucak özürr dilerim herkesden:çok üzgünüm:

Bende masa kulaniyorum cok memunum ben duzlestirici almistim hemde cok paliydi geri goturdum almadilar hijyenik olmazmis bence sen kulandigini soyleme baska birsey uydur

ne yapabilirimki yani hiç yapmıo bide kalın olunca zaten kutusunuda attı yıttı sadece bnde maşa ve kullanım kılavuzu vvar ama götürmek istiom alsınlar ya sonuçta 1 gün

Remingtooonnn alkisalkisalkis
şu an evde 3tane remington var...
1i maşa ..... 2 düzleştirici...

Kız kardeşlerimin 2 side yeni değiştiler.. Başka marka almıyolar çok memnunlar (bende yarın maşayı deniycem)

Birbirlerinden habersiz 1hafta arayla aldıkları yere götürmüşler 0ını vermiş firma 2 sine de. opuyorumnanaktan

1'i teknosadan almıştı Diğeri nerden değişti bilmiyorum.
Kendileri talep etmemiş sadece sorunu anlatmaya gitmişler

134169.jpg

bnm maşam bundan zaten nasıl yapacağımıda tam olarak bilmiyorum o yüzden geri vermek istiyorum ama dediğim gibi sadece maşa ve kullanma kılavuzu var parayı geri vereeğini sanmıyorum ama ya alıcam ya alıcam

X