Resimli bebeğim yeşil mukuslu kaka migdesi kaldıramayan bakmasın

sercekus

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2022
21
-7
24
Öncelikle resim için kusura bakmayın fakat soracak kimsem olmadığı için size sormak istedim bebeğim 2 aylık sadece anne sütü 1 haftadır isal gidiydi az öncede bu şekilde yeşil mukuslu kaka yapti bilgisi olan anneler lütfen yazın

Benim bebeğimin kakasi demir damlası başladığımızdan beri yeşil kaka yapıyor ama mukuslu değil. Sizinki daha çok besin alerjisi veya bağırsak enfeksiyonunda görülüyor diye biliyorum. Doktorunuza bu resmi gösterin belki sizi diyete sokar

Öncelikle resim için kusura bakmayın fakat soracak kimsem olmadığı için size sormak istedim bebeğim 2 aylık sadece anne sütü 1 haftadır isal gidiydi az öncede bu şekilde yeşil mukuslu kaka yapti bilgisi olan anneler lütfen
Daha öncede olduysa muhtemelen bebek yeterli beslenmiyor. Yeterli beslenmeyen beneklerde buşekilde dışkılama olabiliyor. Başka bir alternatif olarak çocukta sindirim sorunları ,mide bağırsak sorunları da sebep olabilir. Sizin yediğiniz bir gıda size yada bebeğinize alerji yapmış olabilir ,çok rahat şekilde sütten geçer. Bebek üşütmüş olabilir ,gaz problemi de yaşıyorsanız bunu da düşünebilirsiniz ama en doğru cevabı bir bebek doktoru verecektir . Vakit kaybetmeden bebeğinizi bir sağlık kuruluşuna götürün . Fotoğrafı doktora gösterirsiniz . Dipnot olarak bebek hastalıklarında çevredekilerin önerilerini bir doktora sormadan asla uygulamayın .

X