Saç Rengi ve Saç Boyama (RESİMLİ)Dip Boya mı Kendim Yaptım çok ta Güzel oLDU !!!

bende cok begendim güzel yüzünüzede sarı cok güzel durumuş sade diplerimi siz kendiniz boyadınız uclarda güzel bi sarıda ondan sordum

bende cok begendim güzel yüzünüzede sarı cok güzel durumuş sade diplerimi siz kendiniz boyadınız uclarda güzel bi sarıda ondan sordum

diplerimi boyarken aşağıyada indirdim ... yıkamama 15 dk kala.. bu şekilde heryer aynı renkte oldu... cilayıda aynı şekilde yıkamama 15 dk kala tarakla asağı indirttirdim

merhabaa çok beğendimmm. ayrıntılı bi şekildee nasıl yaptığınızı anlatabilir misiniz =? ben de denemek istiyorum. açıcıyı nerden aldınız bu arada? teşekkürler :)

koleston un röfle setleri warya canım onlardan aldımm açıcı pudrayı saçımın her yerine sürdümm... sonra koleston naturals serisinden vailya sarısı ile cila attım ve böyle oldu

tesekkür ederim canım..
ama pudra toz gibi oluyor yaonu nasıl sürdün.kuru kuru mu? orayı anlamadım ben..

tatlımmmmm yanında suyu oluooo o paket in içinden çıkan toz pudranın

selamlar yardım ederseniz çok sevinirim:
KENDİ SAÇLARIM KOYU KAHVE 2 KEZ BALYAJ ATTIRDIM KARMAKARIŞIK ŞU AN.İKİSİNİ DE KUAFÖRDE YAPTIRDIM AMA ARTIK MADDİ SIKINTIDAYIM O NEDENLE EVDE YAPMAM GEREKİYOR.BEN SİZLERİN YAZISINI OKUMADAN kolestonun 9.0 boyasını aldım direk onu boyayacaktım ama sanırım bu şekilde başarılı olamayacağım açıkçası istediğim renk bebek sarısı ne yapmam gerekir sizce???

canım direkt sarıya boyarsan sacını sacın bebek sarısı yerine :):):) turuncu sarı olur :)

ilk önce açma işlemini uygulaman lazım açıcı pudra ilee... sonra da küllü bir sarı alıp cila atıcaksın sacını ... neden küllü sarı dersenn küllü renkler saçtaki kızılımsılıığı alır

canlarım ben saçımı direk boyuyorum kızıllık turunculuk falan olmuyo saçlarım bebek sarı gibi alkisalkisalkis

canlarım ben saçımı direk boyuyorum kızıllık turunculuk falan olmuyo saçlarım bebek sarı gibi alkisalkisalkis

saçların açık kumralsa bebek sarı olması ihtimali warr

ama kahve koyu kumral tonlarında boya yapcak kişinin mutlaka açıcı işlemi yaptırması lazım..

hangi marka boya kullanıosun ?

saçların açık kumralsa bebek sarı olması ihtimali warr

ama kahve koyu kumral tonlarında boya yapcak kişinin mutlaka açıcı işlemi yaptırması lazım..

hangi marka boya kullanıosun ?

koleston kullanıyorum canım saçlarım da orta bi kumral ama saçlarımı sapsarı yapıyo :)

koleston un naturals serisinden vanilya sarısı ile boyamıştım bende ilk cilasını

koleston un naturals serisinden vanilya sarısı ile boyamıştım bende ilk cilasını

ama gerçekten saçların çok güzel olmuş kuaförler hem saçı rezil edebiliyor hemde çok para istiyo en iyisi evde boyamak :lepi: bende saçımı açmadan direk açık küllü sarıyla boyuyorum işte saçlarım yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör:
açık küllü sarıyla normalde koyu bir renk saçta kınalı gibi olur açılmamış saça :) ama sende güzel durmuş tatlmmm

açık küllü sarıyla normalde koyu bir renk saçta kınalı gibi olur açılmamış saça :) ama sende güzel durmuş tatlmmm

TŞK EDRİM CNM HERALDE KENDİ SAÇIM ÇOK KOYU OLMADIĞI İÇİN VE YAPISINDAN DOLAYI OLABİLİR opuyorumnanaktan

Lojelcim bende dip boyamı bu şekilde yapmayı düşünüyorumda,acaba açıcıyla açtıktan sonra ne renk oldu diplerin onu merak ettim?

Lojelcim bende dip boyamı bu şekilde yapmayı düşünüyorumda,acaba açıcıyla açtıktan sonra ne renk oldu diplerin onu merak ettim?

diplerin kendi sacının rengi ise açıcı ile ilk acıldığında beyazımsı bi renk alırsın..

diplerin eğer sarı renk normal boya ile boyamışsan o boyanın üstüne açıcı sürdüğünde daha bi turuncumsu bi renk alırsın... Bu turuncumsu rengi güzell bir sarı yapmak için küllü renkleri kullanmalısın küllü sarı gibi misal yada vanilya sarısı

Tamam canım anladım çok saol,yalnız ben sana bişey daha sorucam,benim saçlarımda karamel taban rengi üzerine kalın atılmış röfleler var,diplerdende 2cm kadar kendi saçım çıktı koyu kahve,şimdi ben senin anlattığınla aynı şekilde yaparsam nasıl bi sonuç alırım sence,bi fikir ver canım bende ona göre yapıyım bugün boyıycamda fisfisfis

Tamam canım anladım çok saol,yalnız ben sana bişey daha sorucam,benim saçlarımda karamel taban rengi üzerine kalın atılmış röfleler var,diplerdende 2cm kadar kendi saçım çıktı koyu kahve,şimdi ben senin anlattığınla aynı şekilde yaparsam nasıl bi sonuç alırım sence,bi fikir ver canım bende ona göre yapıyım bugün boyıycamda fisfisfis

karamel rengi kızılımsı bir renktir. onun üstüne açıcı sürersenn acayip bi turuncu olurrr küllü sarıylaa cila attığında kamufle ediceksin ama cilanı hep tazelemen lazım.. biras senin saçın prof. işi riskli cnm

X