Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Resimli konu. Kizlar tavsiye ve tecrubelerinize açıktir. Yorum yapmaktan cekinmeyin :D

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Tirilaylaylom

...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
1.141
1.007
Kizlar ben kendi yaptigim karisimi kullanıyorum. Pet sisede bitkisel şampuan,zeytinyagi ve sarimsak var. Bugun icine resimde gordugunuz sac bakim yagindan da ekledim.. Suan kafamda bekletmekteyim. 1saat sonra yikicam. Kagitta yazanlar sac bakim yagi icin gecerli olup benim icin umut isigi :) aranizda benim gibi bu sekil bi karisim kullanip faydasini goren var mi kizlar? Ben kullaniyorum ve sanirim işe yariyor. Saclarimin aralarinda minik saclar cikmaya basladi. Bakalim ne kadar ise yaricak. Tecrube ve deneyimlerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum :KK66: resimleri yoruma paylascam yuklemedi cunku :KK70:

Saclarin mi dokuluyor. Kansizlik, pcos vb. gibi hastaliklarin var mi? Yoksa sadece genetik mi.

Dogal sac bakim yaglari her zaman ise yarar ama cok radikal degisiklikler yapmaz. Onun disinda sac mezoterapisi de yaptirabilirsin. Kadinlara da sac ekimi yapiliyor. Dusunebilirsin.

Screenshot_2016-12-10-18-30-37.png
Screenshot_2016-12-10-18-30-33.png

Saclarin mi dokuluyor. Kansizlik, pcos vb. gibi hastaliklarin var mi? Yoksa sadece genetik mi.

Dogal sac bakim yaglari her zaman ise yarar ama cok radikal degisiklikler yapmaz. Onun disinda sac mezoterapisi de yaptirabilirsin. Kadinlara da sac ekimi yapiliyor. Dusunebilirsin.
Mezoterapiyi duydum canim ama ne biliyim ona pek sıcak bakmiyorum. En azindan bi 10sene falan. Dokulme sebebi kansizlik bence , dr gitmedim ama kan degerlerim biraz dusuk. Bende ne biliyim kendimce zararsiz dogal yontemleri deniyorum. Sarimsak saca faydali oldugunu biliyorum, bulabilsem kara sarimsak daha etkiliymis ama bulamadim onu.

Dıştan sürülen şeyler cilde de saça da bir noktaya kadar faydalı, içten gelenler daha önemli :) İyi beslenir misiniz, demir eksikliği var mı, spor yapar mısınız bunlar çok daha önemli.
Spor mutlaka yapiyorum. Beslenmeme de oldukca dikkat ediyorum. 2aydir besin komasina girmek uzereyim. Kiloda aliyorum zaten. Dr gitmedim bu yuzden demir eksikligi varmi bilmiyorum ama bence kesin var.

Mezoterapiyi duydum canim ama ne biliyim ona pek sıcak bakmiyorum. En azindan bi 10sene falan. Dokulme sebebi kansizlik bence , dr gitmedim ama kan degerlerim biraz dusuk. Bende ne biliyim kendimce zararsiz dogal yontemleri deniyorum. Sarimsak saca faydali oldugunu biliyorum, bulabilsem kara sarimsak daha etkiliymis ama bulamadim onu.

Kansizliksa halledilir de erkek tipi sac dokulmesi ise caresi yok. Sarimsak ve yaglar dokulmeyi bir derece onleyebilir.

Peki bu yorumun neresinde tavsiye veya tecrube var :KK70: ayy, valla bende isterdim oyle

İste beslenmene dikkat et diyorum. İlla tavsiye ediyorum beslenmenize dikkat edip su su agirlikli beslenirseniz saciniz daha guzel olur mu demem lazim?
Boyle de cok uzun oluyor. Ama anlamiyorsunuz sanirim bi dahakine uzunca anlatirim size ozel

X