Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Resimli konu. Kizlar tavsiye ve tecrubelerinize açıktir. Yorum yapmaktan cekinmeyin :D

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Bu sac bakim yaginin hrrhangi bi markasi var mi yoksa siz kendiniz mi hazirladiniz?
Bana aktarda onerildi urun. Faydasinida gormedim degil. Ama malesefff.. Basa donduk. Saclarim son surat dokulmeye ve benimde canim sıkılmaya devam ediyor. Ne olacak bilmiyorum. Snirim saclarimi kurtarmanin hicbir yolu yok :KK43: sana da tavsiye ederim ,belki sen uzun sureli sonuc alabilisin. Su var, saclarimin aralarinda minik minik saclar var, tepemde 2 ile 4cm uzunlugu arasinda degisen tüyler var. Ama yinedr dokulen saclarim neredeyse koca bir yumak oluyor.

Bana aktarda onerildi urun. Faydasinida gormedim degil. Ama malesefff.. Basa donduk. Saclarim son surat dokulmeye ve benimde canim sıkılmaya devam ediyor. Ne olacak bilmiyorum. Snirim saclarimi kurtarmanin hicbir yolu yok :KK43: sana da tavsiye ederim ,belki sen uzun sureli sonuc alabilisin. Su var, saclarimin aralarinda minik minik saclar var, tepemde 2 ile 4cm uzunlugu arasinda degisen tüyler var. Ama yinedr dokulen saclarim neredeyse koca bir yumak oluyor.
Bence bir endokrin doktoruna çıkın bende malesef en son öyle yaptım ve vitamin eksikliği birde hormonlarda sorun çıktı bu tarz ürünler boşuna zaman ve para kaybı

ben bepanten,evigen birde badem yağı karışımını saçımın diplerine. uçlarına ve diplerine yine hindistan cevizi yağı sürüyorum baya etkisini gösterdi neredeyse hiç dökülmüyor capilactif dökülme karşıtı saç şampuanını da kullanıyorum.saçımda yeni baya bi saç çıktı, sizlerede öneririm.

Yorumunuzu okuyunca derin bi of çektim .

Benim de çok gür saçlarım vardı,ara sıra ben de şikayet ederdim,at kuyrugu yaptıgımda tokayı ikinci kez geciremezdim,sinir olurdum falan.

Ama son aylarda dökülmekten kedi kuyrugu kadar kaldı derler ya,aynen öyle oldu ,doktor doktor geziyorum,saçlarımı özledim,üzülüyorum...

Azaltmaya çalışmayın lütfen,saçlarınızı sevin,kıymetini bilin.
Saçlarınız çıktı mı

X