Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

$20111023154349_kenzo_flower_tag.jpg benim parfümüm kenzo flower tag..........

Son düzenleme:
bu aralar favorim womanity içerisinde havyar kullanılmış ilk parfüm..

diğeride burbery body intense içerisinde ilk kez absent kullanılmış ikiside çok farklı
çokta herkezde duyuyabiliceğim kokular değil :KK9:

bu aralar favorim womanity içerisinde havyar kullanılmış ilk parfüm..

diğeride burbery body intense içerisinde ilk kez absent kullanılmış ikiside çok farklı
çokta herkezde duyuyabiliceğim kokular değil :KK9:

Havyar mı:44: Nasıl kokuyo havyar ayıptır sorması :KK17:

genelde hayvanlar uzerinde test edilmis bir urunu bile almamak makbulken icine direk hayvanin yavrusu konmus bir urunu nasil kullanabiliyorsunuz :44:

Az önce netten azzaro twin siparişi verdim.Doğru mu yaptım bilemedim:KK43:(( Kullanan var mı?

Son düzenleme:
aslında daha çok incir kokusu baskın kızlar :) bu parfümü satın aldığım kız içinde hayvar bulunduğunu herkezde farklı koktuğunu söyledi öle bahsettiğiniz gibi
bir koku yok aslında deneyin bi derim.. tarifini bulamıyorum pek :KK70:

kızlar bu benım ılk mesajım ve sorum :) chanel no 19 nasıl 24 yasa gıdrmı no 5 bana gore 50 yas gıbıydı no 19u denemedım...kullandıklarımı nasıl eklıcemı bulamadımkı:/ isim yazım
ıssey mıyake
lancome hypnose
gıorgıo armanı acqua di gioa
lancome macnifique
burberry diamonds

$jasmin2.jpg

Daha önce hep Blvgari Notte kullanıyordum ve resmen hastasıydım ki hala hastasıyım ! bu sefer değişiklik yapmak istedim Blvgari Jasmin Noir aldım :p

aslında bunları sıkan herkesde farklı duruyo, ben bi kere sırk vanilyadan oluşan bi koku denemiştim.

tenimde bambaşka bişeye dönüştü. ve bi arkadaşım beyenip kendiside denedi. onda vanilya kokusuyla karışık kötü bi kokuya döndü.

DKNY delicious night ve vanilyalı kokular benim tercihim.

Nına rıccı eger seker gıbı bır koku ıstıyorsanız tavsıye ederım.

Eklentiler

• $0223c9b4979ad72f9a8e4830acd54c16.jpg
    $0223c9b4979ad72f9a8e4830acd54c16.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 108
X