Resimli Kullandığımız En Güzel Parfümleri Paylaşalım

bu da benim kullandığım parfüm :)

Eklentiler

• $FOTO.jpg
    $FOTO.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 148
kızlar benim kadar çok parfüm düşkünlüğü olan varmıdır aranızda bilmem
kapaksız olanlar tester olarak aldıklarım ama cidden orjinaller
asla sahte ya da doldurma kullanamıyorum ben ya
bazı arkadaşlarımda duyuyorum çok beğeniyorum dp den falan alıyolarmış,ama benim içimi bulandırıyo, yağlı ve ağır geliyo, biraz hasssas ve alerjik olduğumdan olabilirmi bilmiyorum

sakın demeyin bu kız manyakmı ki yada çok mu zengin ki doldurmuş bu kadar parfümü evine; hayır ikiside değil, bazılarını free shoptan aldırdım, bazılarını eşimin arkadaşı getirtip satıyo, bazılarıda hediye gelmişti

merak ettiğiniz olursa, cevap veririm parfümlerle ilgili

bnm suan sexy 212 veya vip 212 çk duydum mrk ediorm birde LOLITA LEMPICKA serisini duymuşsndr kokulrnı biliyr msn ve hangisi daha hoş sence :) bu arada sarışınm beyaz tenliysen snde ne yakışr blrsn kndndn :) dolum konusnda da sna katılıorm basit duruo ağır kokuo bnce de :))

Parfumlerin hayvanlar uzerinde acimasiz solutma testleri ile denendigini ogrendigimden beri parfum almayi biraktim arkadaslar..
Sizleri de uyarmak istedim ilgilenenler vardir belki..
Sadece BUAV onayli parfum kullaniyorum
o da marks and spencer'in lisansli kendi parfumleri..
Magazalarindaki her parfum guvenilir degil kendi parfumlerini sadece..
Bilginize arkadaslar.

$20140121_044909.jpg
bunlar da benim canlarımm..:)

Narcisso Rodriguez içlerinde en sevdiğim ve sıkmaya kıyamadıgım ve en pahalısı :KK51:. CK Obsession ve Obsession nigt günlük kullanımda süper. CK Contradiction adı gibi tam beni anlatıyor sıcak ve soguk kokuların çarpışması severek kullanıyorum. Burbery Classic özel günlerde kullandıgım parfumum cünkü cok ağır :) Avon Herve Leger artık üretilmiyor maalesef elimdekini gıdım gıdım kullanıyorum. Avon Treselle ve Treselle Mystic çiçeksi günlüğe harika bir koku. Avon far away paradise soft böyle ilk sıkısta iyi değil gibi sonra oturuyo kokusu. Avon Little Black Dress tam benlik akşamları kullanıyorum. Avon İncandessence cok ciceksi pek tarzım değil ama yaz günleri kullanıyorm. bi de kenarda fotografa almadıgım CK Forbidden Euphoria var o benlik bir koku değil cok meyveli ve şekerli

Benden bu kadar cicişler :) :KK16:

Parfümlerin yüzde 90i hayvanlar üzerinde deneniyor yani deney basit bişey degil bildiginiz tüplerde yaşiyor zavalli hayvanlar
Parfümleri solutuyorlar ve bunu sigarada ve oda parfümlerinde de yapiyorlar
Glade deneylerinde burnu kopan hayvanlar var
Hassasiyeti olanlar için bilgi vermek istedim arkadaşlar çok aci bi durum çünkü
Üzerinde siçrayan tavşan logosu olan parfümlerden kullanin lütfen yaziktir:KK14:
Onlarin cani karşiligi güzel kokmaya gerek var mi:KK50:
Detayli bilgi arayanlar için bi konu var inceleyebilirsiniz http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=546218
İşte bi örnek

Eklentiler

• $sigara test.jpg
    $sigara test.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 136
Yasemin icerikli prfumleree bayiliyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1394833503304.jpg
    $1394833503304.jpg
    30,8 KB · Görüntüleme: 137
X