Sürekli Güzel Kokmak

zonia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
34
30
22
Kızlar bir koku bağımlısı olarak ben parfüm parfüm kokmayı sevmiyorum. Temiz , doğal ve şampuan gibi kokulardan hoşlanıyorum. Benim gibi olanlar var ise kullandıklarımızı paylaşalım. Ben bazılarının orjinal bazılarının bargello ve mad gibi muadillerini kullandım.
Losyon olarak Yves Rocher vanilyalı vücut losyonu kullanıyorum çok güzel nem veriyor ve aşırı güzel süt gibi kokuyor tenim.
Pudra kokusu istediğim zaman Cacharel Noa parfüm veya Chloe love kullanıyorum. Baya pudralı bebek gibi kokuyor.
Yoğun vanilya istediğim zaman Victoria's Secret Tease Crème Cloud. Resmen bulutların üzerinde vanilya şişesi gibi kokuyor bağımlısıyım. Mad muadili başarılı.
Meyveli şampuan gibi kokmak istediğim zaman Burberry Her. Kırmızı meyveler kokuyor elidor şampuanı gibi.
Genellikle çok güzel kokuyorsun iltifatı alıyorum kızlar. Tabii en önemlisi duşu aksatmamak, içeriği temiz deodorant (yves rocher veya isana olabilir) , daha sonra teninize uyan bir parfüm seçmek. Ben baya beyaz tenliyim kendime laktonik süt gibi kokuları yakıştırıyorum. Öneriler varsa paylaşalım.

Evet katılıyorum size ağır şekerli kokular rahatsız edici olabiliyor. Pudra kokusu dedimmi benimde aklıma Lacoste pour femme ve guerlain linstant magic geliyor. Linstant magic tam bir bebek pudrası bayılıyorum cokda kalıcı. Lacoste da hemen hemen aynı bebek pudrası tarzında ben çok severim. Duştan yeni çikmişsiniz gibi tertemiz kokular bunlar. Birde jadore parfümü çok severim sabunsu beyaz çiçek buketi hafif pudralı ve mukemmel kalıcı bir koku. 35 yaşıma kadar çok parfüm kullandım iltifat aldıklarım oldu veya almadiklarim oldu begendigim bı süre takılı kaldiklarim oldu. Kullanıp bitirdiğim sonra sıkılıp tekrar almak istemediğim ve hiç begenmedigim başkasına verdiğim bisuru parfümlerim de oldu. Ben kendimde Yasemin ağırlıklı parfümleri seviyorum. Bazen canım tatlı kokular çekiyor vanilyalı parfumlerde kullanıyorum. Ama en çok ciceksi parfümler kullandığım da iltifat alıyorum. Demekki tenime çiçek meyve pudra kokuları yakışıyor. En çok iltifat aldığım yolda durdurup sorulan parfüm olympea oldu benim birde jadore parfümü siktigim da en çok kime sarılsam mis gibi kokuyosun diyorlar. Linstant magic ve Lacoste pour femme daha çok ten kokusu duştan yeni çıkmışsın krem sürmüşsün gibi tertemiz hissettiriyor bu kokular kendimi. Fakat olympea ve jadore bambaşka gerçekten en çok iltifat aldığım kokular bu ikisi.

chanel no:5 denemediyseniz kesinlikle öneririm. Yıllardır orjinalini kullanıyordum fiyatlar yükseldi açık parfüm arayışına geçtim. Mad kullandım başarılı sonrasında budakoku reklamlarından açık parfüm gördüm onu da denedim. Orjinalini kullandığım zamanlardaki gibi sürekli kokumu sordular. Chanel no:5 her yaş için tavsiye edilir

Asla vazgeçemediğim koku calvin klein beauty. Benim imzam gibi artık

X