Reşit Burak Kayan'ı Tavsiye Ediyorum !!

ezoguney

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2017
2
0
32
Arkadaşlar merhaba. Herkes yorum yapıyor bende düşüncelerimi paylaşmak istedim. Kışın iki arkadaşım Burak beye ameliyat oldular ve çok memnun kaldılar. Onların memnuniyetini gördükten sonra Tekirdağ dan kalkıp geldim ve ameliyat oldum. Çok şikayetçiydim burnumdan psikolojim bozulmuştu dışarı çıkmak istemiyordum neredeyse. ama 2 ayı geçti ameliyat olalı ve çok memnunum. Herkesede tavsiye ediyorum sırf bu yüzden. Hastanede çok güzel çok rahat ettim ameliyat öncesinde ve sonrasında. Gönül rahatlığıyla gidip ameliyat olabilirsiniz. kışada göğüslerimi yaptırmayı düşünüyorum :)

Doktor asistani galiba ...saçmalığa bak senin memnun olduğun doktordan başkası memnun kalmayabilir ne demek şiddetle tavsiye ediyorum bir çok ah alıyorsunuz . Allah sizi ve sizin gibileri islah etsin..bir bitmediniz bu yazımı iyi okuyun para için insanların hayatların çalan hırsızlarsınız !!!

6 sene üniversite okuyorsun bir dünya seminere gidiyorsun bunun senelerce eğitimini aliyosun her yaptığın burnu özene bezene her ayrintisiyla ugrasiyorsun. Ama iş pazarlamaya gelince bu şekilde asılsız şeylerle musteri kazanmaya çalışıyosun... onca seneyi onca emeği heba etmek ne kadar mantıklı bilemiyorum...

Arkadaşlar ben geçen sene reşit kayana ameliyat oldum burnumdan . ameliyattan önce nefes alıp verişim çok iyiydi nancak ameliyattan sonra o kadar kötü bir hale geldi ki gece bile rahat uyku uyuyamaz hale geldim . Reşit kayan da bunu farkettiği için bana paramı geri iade etti gidip kbb ciye ameliyat olacağım şimdi isteyenler gelsin gördün bursada yaşıyorum yada özelden mesaj çekin ameliyat olduğum Güne lanet okuyorum hergün

X