Müzik Dersleri Ressam Ruhlu Bayanlar

titi8686 harika olmuş canımmm , bak eve geldim ve baktım şirketteki pc de var bişiler çıkmıyomuş, ellerine sağlık, harika olmuş

:içelim: cok sagol canım ilgin alakan ve begendıgın icin :dance: :1hug: :çiçek: bu cicekler sana:1yes2:

çok güzel çalışmalar ellerinize saglık arkadaşlar kusura bakmayın ben işyerinden baglandıgım için yorumlarım biraz gec olabiliyor.

arkadaşlar,emeğınıze sağlık çokk güzel olmuş
devamını beklyoruzz

ayyyyyy kizlar ellerinize saglik
ben düz cizgi bilem cizememmmmmmm
aslinda hic kimseyi kiskanmam amaaa
inanin resim yapanlari cok kiskaniyorum allah ne güzel yetenek vermis diyeeeeee

Sagol Ewlacim Cizerken Baktigim Kiza Pek Benzemesede (ki Ozellikle Baktigim Resmi Koymadim Kotu Oldugu Belli Olmasin Diye:)):emir_bebek: ) Fena Olmamis Di Mi:)):içelim: bu arada senın de gercekten yetenegın var ama bı tavsıye vermek ıstıyorum potre cızmek cok zordur oyuzden ılk once etrafında gordugun esyarı cız oylesıne ve buna merakın varsa kı var oldgunu goruyorum yanında her zaman 3b,4b,5b, kalem tası bu kalemlerle cızlıenler cok daha hos durur..ama ıllakı potre cızemek ıstersensana sunları soylemek ısterım burnu kalemle cızmek yerıne golge yaparak belırlemen daha ıyıdır. ve dudakları cızerkende mutlaka dudak catlaklarını goster ..eger herhangı bı sorunun olursa yardımcı olmak ısterım tabı elımden geldıgı kadarıyla..

Bende kendimce resim yapmaya çalışıyorum.Yavaş yavaş geliştireceğim kendimi.Tual üzerinde vaktim oldukça çalışıyorum.
Arkadaşlar hepinizin emeğine sağlık.

ellerıne saglık evlacım tavsıyelerıme kulak vermene cok sewındım.. umarım yardımdımlarım dokunur ..kusura bakma bende profosyenelmısın gıbı davranıyorum umarım yanlıs anlasılmıyorumdur...kızmazsan sana bı kac tavsıyem daha olucak.. ılk olarak perspektıfe dıkkat etmelısın.. ılk cızımınde vazonun oyle gorunmemesı gerekır mesela vazonun agız kısmı fazla yuvarlak olmus .. bunu da soyle duzeltebılırsın cızıcegın nesne senden nesnenın boyunun 3 katı kadar olmalıdır ... ornegın 50 cm boyunda bısey cızecegın zaman onunla arandakı mesafe 1.50 cm olmalı.. bunu unıversıteyken hocam soylemıstı ayrıca her zaman aynı yerden cızmelısın arkatarafını goremedıgın ıcın ayagı kalkıp bakmamalısın ornegın..we bence en onemlısı kara kalem yaparken kalemle rahat ol yanı ıllakı duz duz cızıcem yada ılladık bı sekılde karalıcam dıye dusunme karısık yap yıne o guzel olur.. ve kesınlıkle sılgı kullanma yanlıs cızgılerını golge yaparken mutlaka kapatırsın.. ve genelde herkes pamukla yayar ama buda yanlıstır.. bunuda hocam soylemıstı.. golgelemelerde kafan karısırsa nesneye ısın nerden gelmesını ıstıyosan nesnenın o yanına bı masa lambası koy boylece nerde golgeleme yapacanı nerenın aydınlık olucanı daha ıyı anlarsın...ve alıstıktan sonra lambaya ıhtıyacın kalmaz...aslında boyle daha cok puf noktası var ama zaten fazla uzun yazdım..
eger daha fazla puf noktası ıstersen ozel mesajdan yaz msn adresımı vereyım ordan daha net anlasırız..

Bende kendimce resim yapmaya çalışıyorum.Yavaş yavaş geliştireceğim kendimi.Tual üzerinde vaktim oldukça çalışıyorum.
Arkadaşlar hepinizin emeğine sağlık.

belfucum senınde yaptıklarını gormek ısterız sanırım sen yaglı boya calısıyosun bende yaglı yapmak ıstıyorum ama kendıme guvenemıyorum.. belkı bana yardımcı da olursun..:içelim:

Evlaciğim Alin Tabi,üzerinee
Siz Sanatçilarin Kiymeti Bilinmeli

benimde yaptığım resimler var genelde şu tarz

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

can sıkıntısından onumde ne varsa cızılenlerden 2 tanesı...
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Ellerinize sağlık fakat yanlış anlamazsanız bende bir iki eleştri yapmak istiyorum.Kalemle ölçü alıp kabataslak kağıt üzerinde yerleştirin ve herşeyden önemlisi kağıda bakmamaya yani objeden gözlerinizi ayırmamaya çalışın Titi'ninde belirttiği gibi görmek için yer değiştirip ayaga falan kalkmayın=)bi deee kalemi çok bastırmayın boyama değil çizim yapıosunuz karakalem illa resmin simsiyah olması anlamına gelmez.elinizi serbest bırakın göreceksiniz herşey çok daha güzel olacak:1yes2:sevgiler canlarımmm

çalışmalar güzel olmuş arkadaşlar.ellerinize meğinize sağlık.
benimde bir kaç önerim olacak.çizdiğiniz nesne ya da portrede ölçü alırken gözünüzde geometrik çizgilerle formu incelerseniz detayları daha kolay yerleştirebilirsiniz.özellikle portrelerlerde başın uzunluğu dört eşit parçaya ayrılır,birinci kısım tepeden alının ortasına kadar,ikinci kısım alt gözkapaklarının altına kadar,üçüncü kısım burunun alt noktasına kadar,dördüncü kısım çene bitimine kadardır.iki göz arası mesafe her zaman bir göz uzunluğu kadar,kulak göz hizasından burun bitimine kadardır.
çizime başladığınızda detayları ve sonucu düşünmeden rahat çizgilerle devam ederseniz.güzel sonuçlar alırsınız.birde gölgeleri parmakla dağıtmadan kalemle yapmak daha doğrudur.
ve bir şey daha eklemek istiyorum.en rahat çalışma yağlı boyadır.boyaların kapatıcılık özelliğinden dolayı her zaman yaptığınız bir noktayı değiştirme,hatayı düzeltme ve kapatmak çok kolaydır.yağlı boya benim en çok yaptığım çalışma tarzıdır.:)
yeni çalışmalarınızıda görmeyi bekliyorum.

belfucum senınde yaptıklarını gormek ısterız sanırım sen yaglı boya calısıyosun bende yaglı yapmak ıstıyorum ama kendıme guvenemıyorum.. belkı bana yardımcı da olursun..:içelim:

Titicim en kısa zamanda paylaşıcam sizlerle.Dediğim gibi henüz çok başarılı değilim.Umarım sana fikir vermek konusunda yardımcı olabilirim canım:1yes2:

bende yağlıboya yapmıştım bi ara ama 2-3senedir elimi süremedim ortam olmadı yani ama en kısa zamanda tekrar başlıcam :KK66:

bgn bi fiyat çıkarttırdım 3 tuval boyalar fırça tiner vs. 40 ytl'yi geçmez dedi. boyalar marie's marka. sizce nasıl bilgisi olan varmı?

X