Müzik Dersleri Ressam Ruhlu Bayanlar

bende resım cızmeyı cook sevıyorum.hatta bı kursa bıle gıttım ılerletmek ıcın.hepsını denedım hatta sayılı olarak 2 tablom var yaglı boya ama benım ıcın yerı onemlı degıl kagıt parcası olsun bıde kalem yeter bana ...

ossgue marınes ıyı bır marka bende ondan kullanıyorum hem ekonomık hem kalıtelı.ben o saydıklarınla beraber bırde resım cantası almıstım buyuk boy 47 ytl ama 2 sene once bence ii gibi ama cantan yoksa lazım oluyo...:1yes2:

yaglı boya konusunda fazla bılgım yok ınternet sayesınde bılgı edınıyorum..
fırcalarımı boyalarımı tualimi ve gerekli diğer araçları eşimle birlikte aldık.Zaman geçirmek amacıyla eşimle oturduk tuali boyamaya yanlız dikkatinizi çekiyorum oturarak ve iki kişi bir tuali boyadık:) Sonuç olarak adını alaturka koyduk. İşin ilginç tarafı herkes tarafından beğeniliyor.

ossgue marınes ıyı bır marka bende ondan kullanıyorum hem ekonomık hem kalıtelı.ben o saydıklarınla beraber bırde resım cantası almıstım buyuk boy 47 ytl ama 2 sene once bence ii gibi ama cantan yoksa lazım oluyo...:1yes2:

ewde yapcam ben sadece taşımıcam biyere.. sölediğine göre ve yağtıım araştırmaya göre fiyat gerçekten uygun göründü banada.. bakalım bi fırsat bulursam alcam :)

annemin resim yeteneği çok güzeldir..ben 5 6 yaşlarımdayken bana hep resim çizerdi..Öyle güzel çizerdiki saatlerce annemin resimlerine bakar, onları saklardım.Bigünde annemden bana resim çizmesini öğretmesini istedim.Annem verdi kalemi elime, tuttu elimden ve öğretti..Şimdi ise anneciğimin sayesinde güzel resimler çizebiliyorum..Kraliçenin Prensesine öğretmesi gibi...
Kraliçem seni çok seviyorum..canım annem =)

:1yes2: fena sayılmam ben de resim konusunda...güzel sanatlar fak.mezunuyum...

çok güzel ya :) bnde güzel sanatlar lisesine gitmeyi düşünüyordum ama vazgeçtim :) olsun böyleside güzel
umarımm resimlerinle iyi bir yere gelirsin :)

bgn bi fiyat çıkarttırdım 3 tuval boyalar fırça tiner vs. 40 ytl'yi geçmez dedi. boyalar marie's marka. sizce nasıl bilgisi olan varmı?
Ben de resimle uğraşıyorum genelde yağlı boya.Kara kalem çalışmalarım da var.İlerleyen günlerde paylaşacağım sizlerle.Marie's güzel bir markadır hem fiyatı hem de kalitesi iyi.Marie's ve pebeo kullanıyorum.

Ben de resimlerimi paylaşmak istiyorum ama gönderemiyorum;yardımcı olur musunuz

tabıkı yardımcı oluruz...ılk once bu sıteye gır Link Silinmiştir. burda gozata tıkla ve resımlerın bılgısayarın hangı dosyasındaysa sec. sectıkten sonra alltakı -host it- yazısına tıkla..yenı bısayfa acılacak bu sayfada sectıgın resmın kucuk halını goruceksın hemen altında bı 3 tane lınk adı verıyo sen bunlardan yanında hotlink fo forums 1 yazan lınkı kopyala ve burda mesajını yazdıgın yere yapıstır..bu kadar .. kolay gelsın..

tabıkı yardımcı oluruz...ılk once bu sıteye gır Link Silinmiştir. burda gozata tıkla ve resımlerın bılgısayarın hangı dosyasındaysa sec. sectıkten sonra alltakı -host it- yazısına tıkla..yenı bısayfa acılacak bu sayfada sectıgın resmın kucuk halını goruceksın hemen altında bı 3 tane lınk adı verıyo sen bunlardan yanında hotlink fo forums 1 yazan lınkı kopyala ve burda mesajını yazdıgın yere yapıstır..bu kadar .. kolay gelsın..
Yardımcı olduğun içiçn çok ama çok teşekkür ederim:1hug: şimidi deneyeceğim

o konuda yardımcı olamıcam uzgunum ama o kadarda buyuk dııl ya
gayet net gormus olduk ve cok guzel olmus acaba resımle ılgılı bı okula yada kursa falan gıttın yada gıdıyosun..

2 hafta karakalem kurusuna,1 ay da yağlı boya kursuna gittim.önceden çöp adam çizerdim,resim ödevlerimi hep anneme yaptırırdım.Kursa vakit geçsin diye başlamıştım,meğer yeteneğim varmış ama çok geç yaparım resimlerimi.mesela karakalem sandalyeyi 2 buçuk saatte yaptım hiç kalkmadan.dakikalarca ölçü alıp onra başlıyorum resimime.

X