Revizyon ameliyati arkadaslar bu konuda yardimci olabilirmisiniz?

Samgasvg

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
18
1
Arkadaslar antalyada op.dr.engin erkal beyle tanistiktan sonra revizyon ameliyati olmaya karar verdim daha onceki ameliyatimin sonucu hüsran nefes almamda sıkıntım var goruntu olarakta cok kotu ameliyatima 1 ay kadar bir zaman var ve ben cok heyecanliyim bu konuda yasadiginiz deneyimleri paylasirsaniz cok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Arkadaslar op.dr.engin erkal beyle tanistiktan sonra revizyon ameliyati olmaya karar verdim daha onceki ameliyatimin sonucu hüsran nefes almamda sıkıntım var goruntu olarakta cok kotu ameliyatima 1 ay kadar bir zaman var ve ben cok heyecanliyim bu konuda yasadiginiz deneyimleri paylasirsaniz cok mutlu olurum.
Canım revizyon konusunda da oldukça iyi olan doktorum selçuk yazan.gecmis olsun.instagram hesabından incele istersen.ayrintili bilgiyi veririm.

Arkadaslar op.dr.engin erkal beyle tanistiktan sonra revizyon ameliyati olmaya karar verdim daha onceki ameliyatimin sonucu hüsran nefes almamda sıkıntım var goruntu olarakta cok kotu ameliyatima 1 ay kadar bir zaman var ve ben cok heyecanliyim bu konuda yasadiginiz deneyimleri paylasirsaniz cok mutlu olurum.

Ben engin erkalin yaptigi burunlari cok begeniyorum, dogal burun yapiyor. Simdiden gecmis olsun haberlerinizi bekliyorum.

Ben engin erkalin yaptigi burunlari cok begeniyorum, dogal burun yapiyor. Simdiden gecmis olsun haberlerinizi bekliyorum.
tsk ederim. Evt bende bayadir yakindan takip ediyordum en sonunda karar verdim cok az bir sure kaldi ameliyat sonrasi nasil gececek bilmiyorum ins sonuc guzel olacak.

Ameliyatın oldu mu canım ?

17 nisandaydi ameliyatim ama is yerimin eleman eksikliginden dolayi izin vermemesinden ve dr engin beyin bos gunu 1 ay sonrasina oldugu icin ertelemek zorunda kaldim haftalardi stresli ve heyecanli bir sekilde beklerken 1 ay daha uzadi.
Hadi hayırlısı şnşallah çok güzel olur bizi habersiz bırakma :)

X