revizyon ameliyatlarında başarılı doktorlar

Seninle aynı kaderi paylaşıyorum canım..Profilimde resmim var bakabilirsin? Ve salı günü revizyon olucam Emre ılhana..Revizyon konusunda gördüğüm en iyi doktor ve pek çok başarılı sonucunu gördüm..Kesinlikle tavsiye ediyorum...En son bu forumda Kellyr diye bir arkadaşımızın bununu revize etti..Sonuç mükemmel oldu..Bana kaburgamdan kemik alarak müdahale edecek..Salı gününü iple çekiyorumm..

Yan profilin de kötümü.Bende 2 sene önce oldum önden bakınca biraz eğri gibi duruyor fakat yan profiller çok iyi.Bu arada revizyonu kaça yaptırıcaksın?

iki arkadaşımı ameliyat etti ikisi de memnun ancak aldığı para çok ciddi. emre beyle görüşmeden 1 ay önce erdem beyle görüştüm oldukça iyi bir doktor, ben kesin ona ameliyat olmayı planlıyordum. ama emre ilhanla görüşünce fikrimi değiştirip emre beye ameliyat olmaya karar verdim. ikisiyle de görüşüp karar vermen senin için en hayırlısı.

para hiç önemli değil ama benim burnum kötü durumda görüşmeden anlayamam ii olup olamıcanı çok teşekkür ederim bana ilginize bana imkansızı yapabilecek bi dr lazım anlıycağınz:KK43:
eyvahedigeldismile

canım ölümden ötesinin çaresi var derler seni çok iyi anlıyorum estetik mağduruyum ama şuan beklemekten başka çarem yok, biraz bekle inşallah inşallah diğer tarafları şiştir ve inince simetri oluşur çok geçmiş olsun

teşekkür ederim iyi dileklerin için. inşallah hepimiz dilediğimiz burunlara kavuşup mutlu oluruz.

iki arkadaşımı ameliyat etti ikisi de memnun ancak aldığı para çok ciddi. emre beyle görüşmeden 1 ay önce erdem beyle görüştüm oldukça iyi bir doktor, ben kesin ona ameliyat olmayı planlıyordum. ama emre ilhanla görüşünce fikrimi değiştirip emre beye ameliyat olmaya karar verdim. ikisiyle de görüşüp karar vermen senin için en hayırlısı.

erdem beye ameliyat olan arkadaşların ilk ameliyatı mıydı canım yoksa revizyon mydu?

para hiç önemli değil ama benim burnum kötü durumda görüşmeden anlayamam ii olup olamıcanı çok teşekkür ederim bana ilginize bana imkansızı yapabilecek bi dr lazım anlıycağınz:KK43:
eyvahedigeldismile

Canım aynı şeyi düşünüyordum bende ameliyat olmadan evvel..Ancak şimdi çok rahatım ve üzerimden karlı dağ kalktı diyebilirim..Benim burnumda olmayan sorun yok gibiydi..ıçerde delik( perforasyon), dış görüntüde bariz yamukluklar, oldukça ince bir burun derisi v.s. Ama doktorum bu olumsuzlukların üstesinden geldi.Benim bu üçüncü ameliyatım ve son şansımdı..Burun derim geçirdiğim ameliyatlardan öyle incelmişti ki, doktor oraya ne yapsa gözükecek bir durumdaydı, ancak Emre beyin kullandığı özel tekniklerle başarılabilecek bir ameliyattı..Hem kulak kıkırdağım hem de kaburgamdan parça alındı..Yani imkansıza yakın bir ameliyat..Öncelikle inanmak, tevekkül etmek ve iyi doktoru bulduğunuzdan emin olmak lazım...Gerisi geliyor...Şimdi ameliyatımın üzerinden 4 gün geçti ve yarın alçım çıkarılacak ve yerine bandaj yapılacak..Haftaya perşembe de tamponlarım alınacak..ıçerde perforasyon olduğu için tamponlarım 10 gün duracak...Resimlerim mevcut.. Alçılı da olsa sonuç belli oluyor...Umutsuzluğa kapılmayın..Ben de öyleydim..Biliyorum çok zorluyor insanı...Ama herşey hallour..Yeterki inancınızı yitirmeyin..

Canım aynı şeyi düşünüyordum bende ameliyat olmadan evvel..Ancak şimdi çok rahatım ve üzerimden karlı dağ kalktı diyebilirim..Benim burnumda olmayan sorun yok gibiydi..İçerde delik( perforasyon), dış görüntüde bariz yamukluklar, oldukça ince bir burun derisi v.s. Ama doktorum bu olumsuzlukların üstesinden geldi.Benim bu üçüncü ameliyatım ve son şansımdı..Burun derim geçirdiğim ameliyatlardan öyle incelmişti ki, doktor oraya ne yapsa gözükecek bir durumdaydı, ancak Emre beyin kullandığı özel tekniklerle başarılabilecek bir ameliyattı..Hem kulak kıkırdağım hem de kaburgamdan parça alındı..Yani imkansıza yakın bir ameliyat..Öncelikle inanmak, tevekkül etmek ve iyi doktoru bulduğunuzdan emin olmak lazım...Gerisi geliyor...Şimdi ameliyatımın üzerinden 4 gün geçti ve yarın alçım çıkarılacak ve yerine bandaj yapılacak..Haftaya perşembe de tamponlarım alınacak..İçerde perforasyon olduğu için tamponlarım 10 gün duracak...Resimlerim mevcut.. Alçılı da olsa sonuç belli oluyor...Umutsuzluğa kapılmayın..Ben de öyleydim..Biliyorum çok zorluyor insanı...Ama herşey hallour..Yeterki inancınızı yitirmeyin..

cok geçmiş olsun canım desteğin için ayrıca teşekkür ederim

izmirli aynı durumdan muzdaripiz bende 3. ameliyatı düşünüyorum. 10 ay önce ameliyat oldum ve sonuç hüsran hayattan hiç tad almıyorum psikolojik olarak da yıkıldım sorunumu birtek burada paylaşabiliyorum

izmirli aynı durumdan muzdaripiz bende 3. ameliyatı düşünüyorum. 10 ay önce ameliyat oldum ve sonuç hüsran hayattan hiç tad almıyorum psikolojik olarak da yıkıldım sorunumu birtek burada paylaşabiliyorum

:KK43: aynen bütün tadım tuzum gitti benimde ... 2. ameliyatını kim yaptı cnm

selam
izmirli bende senin durumundayım deviasyon ameliyatında burnumun içinde ne varsa almışlar revize için dr yakup avşarı çok iyi diyolar aradım kliniği ancak fiatları çok tuzlu 8500-12000 arası imiş ama 0 hata çıkıyo yaptığı burunlarda o yüzden ben büyük ihtimalle paraya bakmayacağım mikro rinoplasty yöntemi ile ameliyat olacağım

selam
izmirli bende senin durumundayım deviasyon ameliyatında burnumun içinde ne varsa almışlar revize için dr yakup avşarı çok iyi diyolar aradım kliniği ancak fiatları çok tuzlu 8500-12000 arası imiş ama 0 hata çıkıyo yaptığı burunlarda o yüzden ben büyük ihtimalle paraya bakmayacağım mikro rinoplasty yöntemi ile ameliyat olacağım

senin adına sevindm yinede benim hem estetik hem deviasyon yapmaya çalıştılar ama olmadı daha kötü oldu oyüzden yakup bey bana yadımcı olmaz sanırım artık :KK43: bende bilseydm baştan kıyardım parama hiç değerli değildi zaten sağlığmzın yanında ama ben sağlıkcydm bi de böle bi hatayı nasıl yaptım nasıl inandm bana bunu nasıl yaptılar hala aklım almıyo benim içtede dıştada sorun var anlıycan cnm

X