Revizyon Burun Ameliyatı doktor önerisi

Merhaba arkadaşlar! Ben 2 hafta önce Memet Yazara revizyon oldum. Sorularınızı ala bilirim.)

Merhaba arkadaşlar! Ben 2 hafta önce Memet Yazara revizyon oldum. Sorularınızı ala bilirim.)
sorularım şunlar:

1.Bu, ikinci ameliyatınız mıydı?
2.Burnunuzda ne gibi sıkıntılar vardı da revizyon oldunuz?
3.Sıkıntılarınız gitti mi? Yeni burnunuzdan memnun musunuz? Mutlu musunuz
4.Ücret ne kadardı?

Şimdiden teşekkür ediyorum :)

Merhaba sırf size yazabilmek için üye oldum bir duanızı isterim derdinize çare olmuş devlette mükemmel bir dr var Serdal Çelik hatta profilinde sizinle aynı sorunu yaşayan birine yardımcı olmuş o ip kalıcı ipmiş Google da araştırın mükemmel birisi sizin çareniz o kişide 🤲💓💓
Serdal çelik kağızmandaki doktor mu şu an istanbulda sanırım ondan mı bahsediyorsunuz

Merhaba benim.de burnum aynen mandalla çikistirilmis gibiydi 2.revizyon sonrasi ne yazikki 3 kez revizyon oldum .mandal burnun biraz zor kanatlara iyi kıkırdak gerekiyor bu da kaburga kikirdagi,6 yıl oldu son revizyonumdan sonra cok memnunum çok dr araştırdım. Kimse beni kabul etmedi .Sana resim atiyorum .sende burnunu at çok sıkıntı yoksa revizyon önermem
Merhaba özele bakabilir misin

sorularım şunlar:

1.Bu, ikinci ameliyatınız mıydı?
2.Burnunuzda ne gibi sıkıntılar vardı da revizyon oldunuz?
3.Sıkıntılarınız gitti mi? Yeni burnunuzdan memnun musunuz? Mutlu musunuz
4.Ücret ne kadardı?

Şimdiden teşekkür ediyorum :)
1. Bu, 5ci ameliyatımdı.
2. Sorunlarım çoktu.
3. Evet, memnunum.
4. 5ci ameliyat olduğu için fiyat ilk ya da ikinci revizhona göre daha yüksekti, ama her hastanln durumuna göre belirleniyor fiyat.

Merhaba benim.de burnum aynen mandalla çikistirilmis gibiydi 2.revizyon sonrasi ne yazikki 3 kez revizyon oldum .mandal burnun biraz zor kanatlara iyi kıkırdak gerekiyor bu da kaburga kikirdagi,6 yıl oldu son revizyonumdan sonra cok memnunum çok dr araştırdım. Kimse beni kabul etmedi .Sana resim atiyorum .sende burnunu at çok sıkıntı yoksa revizyon önermem
Revizyon oldukça burnun enfeksiyon olma riski artıyor diyorlar doğru mu sence ?

merhaba benim de burun kanatlarıma kulak kepçemden kıkırdak konuldu. herhangi bir erimesinden korkmaktan yana henüz 2. ayım ve hafif belirginleşti. yani ışık altında o bölümde derinin altında bir şey olduğu belli oluyor. cilt tonu eşitsizliği var gibi duruyor. acaba bu durum kulak kıkırdağına mı özel yoksa bana mı özel anlamadım. burun derim çok kalın da değil ince de değil. sizin revizyondan sonra da böyle bir sıkıntı oldu mu ve sizce bu durum ilerleyen zamanda daha mı belirgin hale gelir yoksa belirginliği azalır mı ?

X