Rezil mi oldum

sen beni tanıyormusunuzda beni hakkımda böyle laflar ediyorsun kimsiniz siz ya, yaptıgım şaka yüzünden yediğim hakretlere bak hepinizin kuyruk acıları var galiba kadın kadın böyle laflar edermi siz benim hayatımı evlilğimi kişiliğimi 5 senedir cocugum olsun diye yaptıgım mücadeleler düşüklerimi biliyormusunuz da bana yok ayartıcı yok bilmem ne diyorsunuz terbiyesizsiniz hatta insan değilsiniz
Canim saka oldugunu anlamamislardir uzulmeyin, forumda insanlar birbirini goremiyor duyamiyor o yuzden yazilanlari ciddiye alabiliyoruz.

Canim saka oldugunu anlamamislardir uzulmeyin, forumda insanlar birbirini goremiyor duyamiyor o yuzden yazilanlari ciddiye alabiliyoruz.
sorunda bu zaten göremediğin duyamadıgın bir insan hakkında nasıl böyle laflar edersin , herşeyi bilen bunlar şaka oldugunumu anlamadı bir kadın başka birine git sevgilisi olan birini ayart dermi bence demez bunu okusam başka yerde güler geçerim nasıl bir zihniyetleri var anlamıyorum yok kaşarmısın bilmem neymişim terbiyesizler bizde hakaret etmesini biliriz ama bana yakışmaz ,

sıkıntı yok ya ne olacak :KK70:
bılmıyordun kı zaten yakın arkadasına sormussun

sorunda bu zaten göremediğin duyamadıgın bir insan hakkında nasıl böyle laflar edersin , herşeyi bilen bunlar şaka oldugunumu anlamadı bir kadın başka birine git sevgilisi olan birini ayart dermi bence demez bunu okusam başka yerde güler geçerim nasıl bir zihniyetleri var anlamıyorum yok kaşarmısın bilmem neymişim terbiyesizler bizde hakaret etmesini biliriz ama bana yakışmaz ,
Yersiz bir şaka olmuş, kimse de sizin gerçek hayatta nasıl biri olduğunuzu bilemediği için üstünüze gelmiş. Sizin hatanız var bence.

Adamın alnında "bosuna bakmayin, sekiz yıldır tapusu bende" yazmadığı icin yasadiklarin normal.

Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce işe başladım. Isyerinde oldukça yakınlaştıgim bir kız arkadaşım var. Kendisini önceden tanıyordum, bu şehre geldiğimde de 2 hafta evinde kaldım.

Dün ofisin bahçesinde otururken daha önce hiç görmediğim bi adam gördüm tanıştık grupça ama çok yakışıklı yani bakan bir daha bakar. Ben de laf arasında dedim ki daha sonra arkadaşıma "yahu bu kim ne kadar yakışıklı çocuk" ve hani kızardım bozardim sanki çok beğenmiş gibi oysa alakası yok yani yakisikliysa yakışıklı Allah sahibine bağışlasın. Arkadaşım da dedi ki "Ayşe yok mu x biriminde, o onun 8 senelik sevgilisi." Dedim şimdi ayvayı yedik. Ayşe de Allah var güzel kız. Holywood çifti gibi bi çift. Benim yerin dibine girdiğimi gören arkadaşım da dedi ki "ya merak etme yalnız değilsin o çocuk ofise ilk geldiğinde herkesin dibi düştü Makbulesinden Ferihasina herkes yüz kere gelip kim bu diye sordu".

Çocukla da otururken sürekli muhabbet açmaya çalıştım nerelisin ne zamandır buradasın yani ilgimi belli etmek gibi değil de normalde o kadar soru sormam inşallah anlamamıştır kimse. Ayşe duymaz da "armuta bak nasıl da yürümüş sevgilime" demez inşallah. Ama demez sanırım ya, işi mi yok. Bir de alışkın olabilirler böyle şeylere. Bilemedim. Sizce duyulmaz değil mi? Arkadaşım söylemez kimseye bence. Ama Ayşe onun da yakın arkadaşı.
Sana makbule Feriha dediyse ayseye de Enbüyükkk yürüdü der.
O lafın üstüne aaa Ayse de cok güzel. Süper cift olmuşlar desen ii olurmuş.

Yeni ortamdasınız biraz etrafını gözleme hemen bir işe sarılma. Burası Türkiye. Sonra canın çok sıkılır

bence rezil olmadın sonuçta sevgilisi olduğunu bilemezsin ayrıca her yakışıklıyı beğendik diye bi ş ey mi düşünyo olucaz canım :)

sen benim namuzsum ahlaksız oldugumu nerden biliyorsun bakalım ,tanıyormusun benii kıza burda şaka maliyetinde bir şeyler yazdım namuzsum oldum kaşar severmiş ben seni tanımadan sana burda bir şey ler yazardım da allah korkusu var işte terbiyesiz şey kızda salak tı zaten öyle dedim diye gidip ayartıcaktı sani
Öncelikle size namussuz ahlaksız demem söz konusu olamaz, gözümle görmediğim sürece böyle bir günaha girmekten allah korusun. Bu anlamda sizi kırdıysam özür dilerim.

Lakin yazdığım yorumun tamamen arkasındayım, ister 20 sene evlenmeden flört etsinler hatta hiç evlenmesinler, sahipli bir adamı ayırtmak ahlaksızlıktır. Adam ayrı ahlaksızdır kadın ayrı ahlaksız. Şimdi böyle şeyler normalleşti diye tepki göstermeyecek değiliz.

Öncelikle size namussuz ahlaksız demem söz konusu olamaz, gözümle görmediğim sürece böyle bir günaha girmekten allah korusun. Bu anlamda sizi kırdıysam özür dilerim.

Lakin yazdığım yorumun tamamen arkasındayım, ister 20 sene evlenmeden flört etsinler hatta hiç evlenmesinler, sahipli bir adamı ayırtmak ahlaksızlıktır. Adam ayrı ahlaksızdır kadın ayrı ahlaksız. Şimdi böyle şeyler normalleşti diye tepki göstermeyecek değiliz.
o zaman yorumlarınıza dikkat ediniz, bur da bir kadına sevgilisi olan bir adamı ayart diyecek kadar görgüsüz ve cahil biri değilim yaptıgım şakayı anlamayıp benim üzerime oynayamazsınız.. evet evli ve ya sevgilisi olan bir adamı ayartmak ahlaksızlıktır bundan bende hem fikirim buna diyecek bir lafım yok.

o zaman yorumlarınıza dikkat ediniz, bur da bir kadına sevgilisi olan bir adamı ayart diyecek kadar görgüsüz ve cahil biri değilim yaptıgım şakayı anlamayıp benim üzerime oynayamazsınız.. evet evli ve ya sevgilisi olan bir adamı ayartmak ahlaksızlıktır bundan bende hem fikirim buna diyecek bir lafım yok.
Hanımefendi benim yorumumda yanlış bir şey yok, çok doğruydu yazdıklarım. Sadece şahsınıza yönelik bir saldırı değildi onu açıkladım. Bence siz yaptığınız şakalara biraz özen gösterin. Uzatmayalım lütfen, iyi günler.

Hanımefendi benim yorumumda yanlış bir şey yok, çok doğruydu yazdıklarım. Sadece şahsınıza yönelik bir saldırı değildi onu açıkladım. Bence siz yaptığınız şakalara biraz özen gösterin. Uzatmayalım lütfen, iyi günler.
bence sizde dikkat edin yorumlarınıza benim yorumum altına yok peynir severmesin yok kaşar severmisin gibi yorumlar yazıyorsunuz ne anlamamı bekliyorsunuz pardon da? bencede uzatmayalım..

Abi şu bdvye gelmeyeyim diyorum şöyle yorumlar yüzünden :KK70: neyse ki konu sahibinin güzel hatırı var.
Namus, ahlak, ar, karakter sahibi olmak güzel, insanı iyi hissettiren şeyler arada dene kız. Evli, sahipli adamları ayartanlara çok geniş skalada sıfatlar takarlar bilirsin bu işleri :))

Bu arada, peynir sever misin, ben kaşar severim :KK70: arada dene kız , bilirsin bu işleri demek ne oluyor acaba sen benim ne karaktere sahip oldugumu bilmeden hangi aklında yazdıgını bilmediğim kelimler yazarsın ve akıl verirsin

Bir geziye gittik çok ayrıntı vermeyeyim 😂 dinlenme tesisi lavabosunda ekipteki kızlar eşimin dedikodusunu yapıyordu 🤣🤣 beni de sevgilisi sanıyorlar ben bi çıktım şok oldular ben gülmeye başlayınca bunlar da güldü sonra kahkahalara döndü 😬😬😬 ben hiç rahatsız olmadım çünkü normal şeyler bunlar.

aminn canım aminnn çok şükürr ne eşim ne de ben böyle bir şey yaptık allah ta göstermesin ama şunu unutma lerden derken ,bu olay tek taraflı olmuyor ayartan hep suçlu değildir ayartılana bakacaksın:)
Valla eşim evli olmasına rağmen bunu yapacak insan da masum değil
Ben ikisinin de hakkından gelirim sıkıntı yok

Merhaba arkadaşlar. 2 ay önce işe başladım. Isyerinde oldukça yakınlaştıgim bir kız arkadaşım var. Kendisini önceden tanıyordum, bu şehre geldiğimde de 2 hafta evinde kaldım.

Dün ofisin bahçesinde otururken daha önce hiç görmediğim bi adam gördüm tanıştık grupça ama çok yakışıklı yani bakan bir daha bakar. Ben de laf arasında dedim ki daha sonra arkadaşıma "yahu bu kim ne kadar yakışıklı çocuk" ve hani kızardım bozardim sanki çok beğenmiş gibi oysa alakası yok yani yakisikliysa yakışıklı Allah sahibine bağışlasın. Arkadaşım da dedi ki "Ayşe yok mu x biriminde, o onun 8 senelik sevgilisi." Dedim şimdi ayvayı yedik. Ayşe de Allah var güzel kız. Holywood çifti gibi bi çift. Benim yerin dibine girdiğimi gören arkadaşım da dedi ki "ya merak etme yalnız değilsin o çocuk ofise ilk geldiğinde herkesin dibi düştü Makbulesinden Ferihasina herkes yüz kere gelip kim bu diye sordu".

Çocukla da otururken sürekli muhabbet açmaya çalıştım nerelisin ne zamandır buradasın yani ilgimi belli etmek gibi değil de normalde o kadar soru sormam inşallah anlamamıştır kimse. Ayşe duymaz da "armuta bak nasıl da yürümüş sevgilime" demez inşallah. Ama demez sanırım ya, işi mi yok. Bir de alışkın olabilirler böyle şeylere. Bilemedim. Sizce duyulmaz değil mi? Arkadaşım söylemez kimseye bence. Ama Ayşe onun da yakın arkadaşı.
Ilgilenmissin kuzum cocuk anlamistir erkek milleti zaten herseyi yanlis anladigindan bunu anlamamasi imkansiz...yakisikliysa yakisikli sanane ki?kahve muhabbeti gibi olmus, şık degil, konusunu acma bir daha kapansin gitsin

X