Rezil mi oldum

Hiç rezil olacak bir durum değil, gayet de insani bir durum. Birisi anlatmıştı üniversitede dip dibe can ciğer iki kankalar. Okula yatay geçişle küpeli, uzun saçlı, havalı, hoş bir yakışıklı geliyor. Ve sürekli kızı göz hapsine alıyor, nereye gitse karşısında beliriyor. Ayşe (diyelim) bu bana bakıyor, ay yine burada, ay aşık oldum, baksana gözünü benden ayırmıyor, artık açılsa da kabul etsem filan derken koskoca bir dönem geçiyor. Yazık Fatma (diyelim) evet hoşmuş, hıhı bakıyor, seninki yine karşımızda baksana modundayken çocuk ikinci dönem gelip Fatmaya açılıyor hem de ne açılma, evlenme teklifi ile! Kız diyor delirdin mi, sen aylardır Ayşeyle flörtleşiyorsun. Yoo diyor çocuk ben sürekli seni izliyorum, kız bakıyordu evet ama senin kankan olduğu için sen çekinip ona bak diyorsun sandım. Senin kankan diye, sana yaklaşabilmek için de bir iki havadan sudan laf attım hepsi bu :KK39:

Sonuç Fatma ile oğlan evlendiler iki kızları var. Ayşe ile Fatma halen kankalar ama Fatma o kadar anlattılar bana, utanma ne olur sen bizim kankamızsın, çocuklarımızın teyzelerisin olur böyle durumlar vs diye ama ben o kadar mahçubum ki enişteyle karşılaşmamak için 99 takla atıp kaçıyorum diyor 😊

Konu sahibi hiç rezil olmadınız. Güzele güzel demek ayıp değil ki. Ha aklınızda bulunsun böyle durumlarda sevgili veya eşten bahsedilince hemen "Allah sahibine bağışlasın, çok yakışıyorlar vb cümle ekleyin ki ortamda art niyetli biri varsa canınız sıkılmasın sonradan. Bu arada çok tatlı esprili konuşmalarınız var. Neşe kattınız vallahi :KK36:

X