Rinoplasti sonrası darbe aldım

Melanie06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
13
1
26
Arkadaşlar 45 gün önce rinoplasti ameliyatı oldum dün başımdaki gözlük kayıp burnumun üstüne düştü sanki tam takmışım gibi bu sabah Kemer'in üstünde bir şişlik belirdi ama sol tarafa doğru bir şişlik sağ profilden bakınca kemer çıkıntı gibi durmuyor. Doktor buz uygulaması verdi. Geçer mi sizce? Daha önce böyle olupta düZelen var mı????

IMG_1197.JPG

o kadar hafif bi darbeyle böyle çıkıntı oluşması ilginç geldi bana. benim burnum henüz 30 günlük elim çarptı defalarca orta şiddette diyebilirim. ama hiçbirşey olmadı acımıyor bile. umarım düzelir.. burnunuz da gayet hoş bu arada

Doktoruna bi gidip görünmeni öneririm yaklaşık aynı zamanlarda ameliyat olmuşuz ben tam burnumun ucuna telefon düşürdüğüm zaman bile böyle bişey başıma gelmemişti ama telaş edilecek bişey yok bence

o kadar hafif bi darbeyle böyle çıkıntı oluşması ilginç geldi bana. benim burnum henüz 30 günlük elim çarptı defalarca orta şiddette diyebilirim. ama hiçbirşey olmadı acımıyor bile. umarım düzelir.. burnunuz da gayet hoş bu arada
Hafif kemerimsi bir şey vardı zaten deri fazlalığı ve ödem olduğunu söyledi doktorum git gide inmişti ama böyle bir şey olunca acaba ödemle beraber mi böyle oldu

Bunun gececeını sanmıorm bu darbeden deıl bence denk gelmıs sıslık ındıkce belırmıs cıkıntı

X