Rinoplasti tavsiye

anaisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2010
1
3
Merhabalar. Uzun süredir çok fazla araştırma yapıyorum rinoplasti için ama sizlerin de bildiği gibi bu süreç oldukça kafa karıştırıcı ve tedirgin edici. Benim de ağrılı mı olur, nefes alamaz mıyız, koku alamaz mıyım, burnum kötü mü olur, burun deliklerim asimetrik mi olur, yaptırdıktan sonra düşme yaşar mıyım gibi korkularım var çok fazla. İzmirde yaşadığım için de SERCAN GÖDE'yi önerenler oldu. acaba aranızda sercan gödeye burun ameliyatı olanlar var mı varsa süreç hakkında bilgi verebilirler mi ?
şimdiden teşekkür ederim.

Merhabalar. Uzun süredir çok fazla araştırma yapıyorum rinoplasti için ama sizlerin de bildiği gibi bu süreç oldukça kafa karıştırıcı ve tedirgin edici. Benim de ağrılı mı olur, nefes alamaz mıyız, koku alamaz mıyım, burnum kötü mü olur, burun deliklerim asimetrik mi olur, yaptırdıktan sonra düşme yaşar mıyım gibi korkularım var çok fazla. İzmirde yaşadığım için de SERCAN GÖDE'yi önerenler oldu. acaba aranızda sercan gödeye burun ameliyatı olanlar var mı varsa süreç hakkında bilgi verebilirler mi ?
şimdiden teşekkür ederim.

Türkiye'de uzun bir araştırma sonucu Sercan Beye , Rinoplasti (Burun ameliyatı,Deviasyon ve horlama) Otoplasti (Kepçe Kulak ameliyatı )oldum .Bu ameliyatla birlikte Bişektomi ,Alın Dolgusu ve Dudak Dolgusu yaptırdım, hiç korkmadım çünkü Sercan Beyi tanıdıktan sonra hiç bir tereddüt veya korkunuz kalmıyor! Çok başarılı bir Doktor! Türkiyede en güvenilir Doktor benim ve Ailem için! Mütevazi ve sempatik kişiliğiyle de hastalarının gönlünde taht kuran Hocam , her soruda bir telefon kadar yakınınızda olan, hastalarının tüm sorularını cevaplayan, işini gerçekten severek yapan bir Doktor! Iyiki yolumuz Sercan beyle kesişmiş! Tereddüt etmeden Tüm işlemleri bir ameliyatla yaptırdım 20.02.2020 de ve çok başarılı bir ameliyat oldu, artık hem daha rahat nefes alıp, hemde daha güzel gözüküyorum! Iyiki Varsınız Sercan Bey sizin gibi başarılı Doktorlara Türkiyenin ihtiyacı var!

Nach einer langen Suche nach einem guten Arzt bin ich in der Türkei auf Herrn Göde , Sercan gestoßen, habe mich dann beschlossen am 20.02.2020 meine Nasenkorrektur( Rhinoplastik) +schiefe Nasescheidewand Op und Otoplastik (Ohren anlegen) bei ihm durchzuführen, nebenbei habe ich noch Bichektomie( Wangenästetik) machen lassen ! Mein Stirn wurde noch aus dem Wangenfett aufgefüllt 😅 und meine Lippen habe ich noch mit Hyaluron auffüllen lassen! Alles mit ein Eingriff! Ich kann jetzt viel besser atmen und besser schlafen und sehe auch noch dazu viel besser aus! Es lief alles perfekt ! Seine sympathische Art und Weise gibt einem sehr viel Vertrauen, deshalb hatte ich auch keine Angst !Er kümmert sich vor und auch nach dem OP sehr viel um seine Patienten! Er ist rund um die Uhr für seine Patienten erreichbar ! Er ist in seinem Fachgebiet in der Türkei für mich der bester Arzt! Ich bedanke mich nochmal hier für alles!

X