Riskli çıkan ikili test

gsesrags

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2021
3
2
31
Merhaba Kızlar 12. haftamda ikili test oldum ultrasyonda bakan perinatatolji doktoru normal görünüyor herşey dedi. Kan sonucumda yüksek risk gurubunda olduğumu öğrendim moralim çok bozuldu. N.T 1.7 değerim de 226/1 çıktı risk durumu. Amniyosentez ve kan vererek net sonuç olacağını söyledi ama istemedim. Şuan 4 aylığım ama içim hep bi garip beşinci ayda detaylı ultrasyonu bekliyorum. Böyle durum yaşayıp sağlıklı doğan bebeğiniz var mı

Merhaba Kızlar 12. haftamda ikili test oldum ultrasyonda bakan perinatatolji doktoru normal görünüyor herşey dedi. Kan sonucumda yüksek risk gurubunda olduğumu öğrendim moralim çok bozuldu. N.T 1.7 değerim de 226/1 çıktı risk durumu. Amniyosentez ve kan vererek net sonuç olacağını söyledi ama istemedim. Şuan 4 aylığım ama içim hep bi garip beşinci ayda detaylı ultrasyonu bekliyorum. Böyle durum yaşayıp sağlıklı doğan bebeğiniz var mı

Yaş riskiniz var mı acaba. Birde papp a ve free beta hcg değeriniz kaçtı sonucun resmini atarsanız yardımcı olabilirim

Yaşım 29 . FB HCG 77.8 papp_a 0.911 yazıyor sonuçta
Kombine risk : 226 /1
İkili test : 1/62
Yaş riski 1/719
Burun kemiği mevcut , NT 1.7

Yaşım 29 . FB HCG 77.8 papp_a 0.911 yazıyor sonuçta
Kombine risk : 226 /1
İkili test : 1/62
Yaş riski 1/719
Burun kemiği mevcut , NT 1.7
riskiniz yüksek görünüyor ama ikili test bir tarama testi olduğu için sonuçları böyle çıkıp da sağlıkla bebeklerine kavuşanlar var. Siz içinizin rahat etmesini isterseniz FETAL DNA testi yaptırabilirsiniz.

yok e-nabızda çıktı bu daha doktora gitmedim. ama anlamadım tam doktor 10 gün sonra çıkar demişti ama bu değerler ben kan verdiğim gün girilmiş e nabıza.

Tablo yapıyorlar risk oranları orda çıkıyor. Bu sadece kan değeriniz. Doktora gittiğinde tabloyu atarsanız daha iyi yorum yapabiliriz😊

Merhaba ayrıntılıda nasıl cıktı acaba bnımde 4lü yuksek gldı

X