Saç Rengi ve Saç Boyama Röflede dorelik çiğ sarı renk nasıl yok edilir..Acil Yardım Lütfeenn..

brcsrtc

Allahım sana emanetiz..
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2009
208
2
45
Yeni röfle yaptırdım fakat sarısı hiç istediğim gibi olmadı.Platin gibi oldu ama dorelik var saçta.Çiğ duruyor.Kuaförüm cila yapıcam sonra dedi ama röfleden hemen sonrada yapmıştı.Napsamda gitse şu kötü sarı renk.Bilen varmı?

6 7 yıldır röfle yaptırırım ilk halini beğendiğim röflelerimin sayısı 3 ü geçmezz
başta hep çiğ gelmiştir tahminen 1 ay sonra renk oturur diye tahmin ediyorum cilada biraz çiğliği alır yaptırırsanız ama röfle zaten saça boyadan tahminime göre daha zararlı çünkü saçı inceltiyor üzerine hemen boyamayı düşünüyorsanız oldukça yıpratırsınız diye tahmin ediyorum

Cevabınız için teşekkür ederim.Evet çok haklısınız.Saçımda baya bir azalma oldu röfleden sonra zaten.Şok bakım lazım sık sık.Ayrıca demin saçımı yıkadım sanki renk daha bir canlandı.Dediğiniz gibi yıkadıkça oturucak inşallah.Birde cila yaptırırım tamam işte.

benim kuaförüm röfleden sonra cila atmadı bu nasıl bişey bir açıklarmısınız

belki yıkarken atmıştır 5dk falan duruyor zaten,ben arkadaşıma geçen gün attım cila,yıkaya yıkaya çiğ durmuş rengi,açık küllü kumralı peroksite az iktarda kattım,sulu kıvam gibi oluyor saç kremi sürer gibi sürdüm 1-2 dk da yıkadık,süper olduopuyorumnanaktan

sanırım röflede başta hata olmuş kumralın üstüne yapmadımı röfleyi,kızıllık olmaması lazım dı ,eğer varsa ve rahtasız edici halde ise o cila olayı daha fazla beklemeli saçta,lakin sarılarda koyulaşır ama birkaç yıkamada belirirler tekrar,biraz sabır ister

canım bir forum açmıştım orda resim var bir bak istersengenelde 2. veya 3. sayfada KIZLAR SıZıN FıKRıNıZ diye bak bana fikrini söyle olurmu

bak getirdim bak istersen bu arada kızlar ne olur yardımm mış forumun adı yanlış dedim

ben de bi ara röfle yaptırıyodum ilk yapıldığında o çiğlik bende de oluyordu ama saçımı yıkadıkça daha doğal bi hal alıyordu.sizin de bikaç yıkama sonrası renk oturur bence

Canım ben 5 yıldır röfle yaptırıyorum aynı çğlik ilk yapılışta bendede oluyo bir kaç yıklama sonrasında saç rengini alıp oturuyo ondan sonra güzel bir sarı renk oluyor endişe etme :)

aynı konuyu bende acacaktım kuaforumun konusmalrı benı ıkma etmedı çünkü dogal sac rengımın uzerıne röfle yaptırdım cok çiğ geldı yıkayınca oturur ıns daha önce boyle olmamamıstı

Merviscim icimi rahatlattin canim saol. Zaten gitti gibi ciladan sonra. Bikac yikamadan sonra da iyice oturur insallah.

bugun kuaforume tekrara gıttım cila atması ıcın rengı bıraz kırılsın dıye bır hafta hergun ıkı kez yıka oturur oturmazsa gel hemen kırayım rengını dedı kuafordekı bayanlar sacımı cok begendıler ama ben begenmedım ya

bende de böle problem vardı neva color platin kumral aldım boyadım saçımı çok güzel bii sarı oldu arkaşlar cila gibide sürmedim boya gibi sürdüm 2-3 haftada birde sürüorum tazelemek için

X