Rojda demirer in burnu

kaitiye katılıyorum,güzel yapılmış bir burun değil,bir burunun estetik olduğu belli oluyorsa o burun olmamıştır bence :umursamaz:

bencede rojdanın burnu kotu yapılmıs daha kıbar bır burun olabılırdı eskı burnu nasıldı acaba:))))

bence cok gusel olmuşşşşş

güzeldir tabi doktorun emeği var sonuçta ama hani bana daha yeni ameliyatlı ödemli tam iyileşmemiş şeklini almamış bi burun gibi geldi çok şiş bırakılmış ama zevk meselesi tabii herkesin beklentileri farklı oluyoyerimseniben

bncee kızın burnu süperr ve kendinede çok küsel yakışıoo ve bana görede hiç estetikliymiş gibi durmuo zaten oyüzden estetikli olmasına şaşırılıoo.. nesse bu da bnim fikrimmmm

bencede kesin estetik diyordum öyleymiş.bide sanki konuşmasınıda etkilemiş sesi bazen burnundan çıkıyo gibi geliyo.ama yakışmış bana göre..

çook belli çok, ve bence yapay duruyo hatta yapay durmasının yanı sıra ucu da bi garip hic güzel degil

ben rojda demireri cok begeniyorum valla, burnu okadarda süper olmasa bile cok yakisiyo suratina ,muhtesem bi güzelligi var yerimseniben

ya bilmiyorum ben begeniyorum onun burnunu. belki de rojda güzel oldugu için burnu da güzel geliyoo. ama zaten benim doğal diye bi takıntım olmadıgı için güsel geliyo bana.

bu kadını ekranlarda daha önce anımsıyorum ..
ama tipi böğle değildi
şuanki görüntüsü ile eskisi çok farklı ..bence başka bişilerde uygulanmış ...

X