Rojda demirer in burnu

ben çok beğeniyorum.burnu çok güzel oldu estetikten sonra.hatta ben ameliyattan önce bile doktoruma onun resmini gösterdim

cnm ben daha 1 eylülde oldum.doktorum fuat yüksel...yarın alçım çıkacak.doktorum adını benden duyana dek rojdayı tanımıyordu.google dan bulduk,bi resmi vardı operasyondan sonra,o halini doktorum kalın buldu yüzüne göre.sonra bi pozuna daha baktık orda bu tam oturmuş şekli heralde dedi çünkü burun kemiği daha inceydi.bakalım artık benimki nasıl bşy olacak

cnm ben daha 1 eylülde oldum.doktorum fuat yüksel...yarın alçım çıkacak.doktorum adını benden duyana dek rojdayı tanımıyordu.google dan bulduk,bi resmi vardı operasyondan sonra,o halini doktorum kalın buldu yüzüne göre.sonra bi pozuna daha baktık orda bu tam oturmuş şekli heralde dedi çünkü burun kemiği daha inceydi.bakalım artık benimki nasıl bşy olacak

canımm geçmiş olsun:) nasıl oldun heralde bugün yarın alçın alınır,fuat beyde bence doğru bir seçim yaptın doktorluğunun dışında insan olarak çok seviyorum kendisini :)
merakla fotolarını bekliyorum :)

canlarım gönderilmemiş mektuplar dıe bı fılmde oyams orda burnu esetık degil burnunun ucu cok buyukmus arastrn bakın

rojdanin burnunu bende begenmyiorum. sürekli burnuna bakyiorum, oysa ki iyi yapilmis bir estetikte bakanin dikkat buruna degil, yüzün güzelligine yönelmeli....filmdeki eski burnuna baktim hic biseyi de yokmus ki:S

Son düzenleme:
rojda nın burnunu kıme yaptırdıgını bılen varmı? bende estetık yaptırıcam ve onun burnunu cok begenıyorum cvp beklıorm arkadaslarrr

alla alla ben de aksine cok begeniyorum yüzüne cok yakıştırıyorum. Rojdanın estetiksiz halinde de aman aman bir şey yoktu zaten.. Doktorunu ben de cok araştırdım ama yoook hiç biryerde:sm_confused:

Ben hiç beğenmiyorum Rojda'nın burnunu. Fakat kendisi gayet hoş bir bayan.

bende hic begenmiyorum rojda demirerin burnunu
helede candan ötede sürekli burnuna takiliyodu gözüm yine simdi o zamanki kadar degil acaba candan öteden sonrami ameliyat oldu yoksa melekler korusundami bana degisik geliyo anlamadim
herneyse ben pek begenmiyorum ama hos bi kiz

X