Gelinlik Modelleri Romantik gelinlik için en iyi moda evi

f.yigit

prensesmişim:):)
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2009
476
3
Eki Görüntüle 265812 Eki Görüntüle 265811 $Caelum-1.jpg

kızlar merhaba
ekleyebildi mi bilmiyorum ama böyle klasik, romantik, tül ve dantelden oluşan gelinlikleri İstanbulda dikebilecek en iyi yer burasıdır diyebileceğiniz yerler modaevleri varmı? modaevlerinde hep taşlı gelinlik modelleri var taş olsa bile çok az tercihimdir. Şimdiden teşekkürler kızlar...:KK71:

ELinizdeki Modeller ile semtinize yakın herhangi bi modaevine gidip konuşabilirsiniz..
taşlı yada bu modeller farketmez dikebilen onu da diker bunu da :KK34::KK34::KK34:

ELinizdeki Modeller ile semtinize yakın herhangi bi modaevine gidip konuşabilirsiniz..
taşlı yada bu modeller farketmez dikebilen onu da diker bunu da :KK34::KK34::KK34:

zaten problem buradada vitrinlerdeki modaevlerindeki modelelrde ben butarz görmedim . sorunca dikeriz diyorlar ama modellerini beğenmediğim için güvenemiyorum bu sebeplede şurada su modaevine diktrdim gerçekten ilgi alaka ve dikimi süper diyebilecek arkdaşlara soruyorum. Gelinlite hüsrana uğrayan çok yakınım var.aynı şeyi yaşamak istemiyorum sadece

begendigin model bircok kızın hayali olan aglaya...

burda degil ama yurtdısında diktirmiş olan biçok kişi de hiçbi gelinlikçe aglaya nın birebir aynısını dikemedi... suana kadar gordugum resimlerde aglaya diye dikilmiş hiçbir gelinlik yanına bile yaklamamıstı...

bunun sebebi herseyden once aglaya da kullanılan kumas ve dantel ayrıca butun pronovias modelleri için gecerli

sececegin gelinlikçi herseyden once kumastan anlıyor olmalı, Turkiyede bircok gelinlikçi bu gelinlikde kullanılan kuması tanımıyormus bile!

forumda minenes arkadasımız var bu işlerden anlıyor eger onu online yakalarsan ondan fikir al derim

begendigin model bircok kızın hayali olan aglaya...

burda degil ama yurtdısında diktirmiş olan biçok kişi de hiçbi gelinlikçe aglaya nın birebir aynısını dikemedi... suana kadar gordugum resimlerde aglaya diye dikilmiş hiçbir gelinlik yanına bile yaklamamıstı...

bunun sebebi herseyden once aglaya da kullanılan kumas ve dantel ayrıca butun pronovias modelleri için gecerli

sececegin gelinlikçi herseyden once kumastan anlıyor olmalı, Turkiyede bircok gelinlikçi bu gelinlikde kullanılan kuması tanımıyormus bile!

forumda minenes arkadasımız var bu işlerden anlıyor eger onu online yakalarsan ondan fikir al derim

teşekkürler canımm , moralmen çöksemde aramaya devam...
illa aglaya modeli olması şart değil ancak en azından bakınca aynı asillik göze hitap etsin o kadar

Cookie öncelikle teşekkür ederim. F.yiğit, geçtiğimiz Cumartesi düğünüm oldu o yüzden pek online olamıyorum bu zamanlar. Seçtiğin gelinlikler çok hoş. Ben sana kendi terzimi önereceğim, bana grace kelly modelinden tesettür gelinlik dikti ve çok memnun kaldım, hem becerikli, hem iyi malzeme kullanıyor, hem de fiyatı benzerlerinde göre uygun. Kadikoy merkezde tunaliz moda. Profilimden açtığım konular icinden benim gelinliğime bakabilirsin. Kusura bakma telefondan yazdığımdan link eklemek çok zor :)

Yalnız terzi iyi olsa da senin yapman gereken kumaş seçiminde bulunmak, mümkünse bol Prova yapıp dikime müdahil olmak ve en az 2000 gibi bir bütçe ayarlamak. Mutluluklar...

Cookie öncelikle teşekkür ederim. F.yiğit, geçtiğimiz Cumartesi düğünüm oldu o yüzden pek online olamıyorum bu zamanlar. Seçtiğin gelinlikler çok hoş. Ben sana kendi terzimi önereceğim, bana grace kelly modelinden tesettür gelinlik dikti ve çok memnun kaldım, hem becerikli, hem iyi malzeme kullanıyor, hem de fiyatı benzerlerinde göre uygun. Kadikoy merkezde tunaliz moda. Profilimden açtığım konular icinden benim gelinliğime bakabilirsin. Kusura bakma telefondan yazdığımdan link eklemek çok zor :)

Yalnız terzi iyi olsa da senin yapman gereken kumaş seçiminde bulunmak, mümkünse bol Prova yapıp dikime müdahil olmak ve en az 2000 gibi bir bütçe ayarlamak. Mutluluklar...

canım yazın için çok teşekkür ederim . ayrıca sana bir ömür mutluluklar evet profilini inceledim çok da beğendim tunalize gidicem çünkü gelinliğin götürdüğün ile aynı olmuş . çok hayranlıkla baktımç yanlız bana önerebilceğin kumaş var mı pek anlamıyorum o konulardan . yani benim beğendiğim gelinlikler genelde dantel. 2000 liralık bütçeyi ayırdım gitti bu arada :):):):) telkrardan mutluluklar ....

tül meselesinden tam anlamıyorum ama sanıyorum ki hayal tül kullanılıyor bu tarz gelinliklerde. dantel olaraksa kullandırabileceğin en iyi dantel fransız dantelidir ancak ilk modeldeki gibi dantelin kenarlarındaki saçakları kullanmadan, sadece ortasındaki motif kesilip aplik yapılarak bir model ortaya çıkacaksa, fransız danteli olacak diye zorlamana gerek olmaz. zaten gelinlikçiler sana ellerindeki dantelleri gösterir, gözüne hoş geleni seçersin. bütçede daha da üste yani 3000e filan çıkabilirsen, sanıyorum ki kış mevsiminde diktireceksin, o zaman gerçek fransız dantelinden kullanabilirsin ki bu da pronoviasların kullandığı kumaştır. yalnız o fiyata orijinal pronovias bulma ihtimalin olduğunu da hatırlatayım, vakko outletlere de bir bak, mesela optimumda var.

zaten problem buradada vitrinlerdeki modaevlerindeki modelelrde ben butarz görmedim . sorunca dikeriz diyorlar ama modellerini beğenmediğim için güvenemiyorum bu sebeplede şurada su modaevine diktrdim gerçekten ilgi alaka ve dikimi süper diyebilecek arkdaşlara soruyorum. Gelinlite hüsrana uğrayan çok yakınım var.aynı şeyi yaşamak istemiyorum sadece

Fatihte bu modellerden heryerde var..
herhangi birisine gidip konuşabilirsiniz genelde hepsi birbirinden güzel :KK76:

Fatihte bu modellerden heryerde var..
herhangi birisine gidip konuşabilirsiniz genelde hepsi birbirinden güzel :KK76:

kızlarr bende fatihte diktirdim.... fransız dantelinin çakması ama, hiçç farkedilmiyor orjinal gibi
hemde diktirdim satın aldım sadece 1200 tl taç duvak çiçek dahil çok güzelde ilgilendiler..
çok zor beyenen biriyim.. duyan şaşırıyor bu fiyata sen nasıl beyendin diye.. çok beyeni topladı gelinliğim kırık beyaz.

kızlar fatih genelde pahalı diyorlar bende şaşırdım 1200 liraya nereye diktirdin .

bir de resim ekleyebilirmisin merak ettim :):)

bende beğenemiyorum , yani ben diktiricem direk . dikicek yer bulmak zor zaten .

sağoll speedy fatih çok pahalı diyorlar ben kadıköy düşünmüştüm . Ama sanırım bir de fatihe baksam iyi olucak.

bence kadıköye de mutlaka gelmelisin. ben fatihi de kadıköyü de gezmiştim, bence kadıköy gelinlikçileri hem model hem fiyat bakımından daha iyi. bu tarz gelinlik mesela nurbanu gelinlik diye bir yerin vitrininde görmüştüm, fransız danteli değildi ama güzel bir danteldi. dantel geneli taşsızdı ama göğüs altından bir sıra swarovski taş vardı. optimum outlet vakko mağazasında dantelli yarım kollu bir gelinlik vardı son gittiğimde, danteli de gerçek fransız danteliydi. yalnız askıdaki halinden hangi model olduğunu çıkaramamıştım. bence her ihtimale karşın oraya da bir bak kadıköye gelirsen...

Arkadaşlar bu fatihte şebnem Sönmez diye bir dolandırıcı var Lanet olsun ona verdiğim para haram olsun LÜTFEN Bu şebnem denilen şahısa ve annesine hayallerinizi kaptırmayın ❗️bildiğiniz dolandırıcılar fabrikasyon sistemiyle çalışıyorlar hayallerimi yıktılar ❗️prova dedikleri şeye üfleye püfleye gelerek sanki lütufta bulunmuş gibi davranıp psikolojik olarak sizi yıpratıyorlar sonucunda size bir çöp verilip dünyanın parasını alıyorlar. Örneğin dantelleri üst üste koyup gelinliğin iğrenç görünmesi mi dersiniz etek uçlarına saçma sapan ekli köklü başka danteller mi koymalarını dersiniz gelinliği düğün öncesi fotoğraf çekiminde bir saat giydim ve söküldü ya anlatamam size neler çektiğimi gelinliği düzelttirmek için bir o kadar daha para verdim duvak yerine bulaşık süngeri bile yapmayacağınız bir bez parçası veriyor elinize bir de arkanızdan küfür ederek sizi gönderiyor NE OLUR BU GÜZEL GÜNÜNÜZÜ REZİL ETMEYİN ❗️zaten her gittiğimde bir gelinle kavga ediyorlardı burdan anlamalıydım ama basiretim bağlandı ben yandım siz yanmayın isterseniz elimde fotoğrafları var kanıtlayabilirim

X