Gelinlik Modelleri Ankara balık gelinlik

Liveyourlife_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
238
103
Kızlar 9 ağustosta düğünüm var. Kır düğünü olucak. Benim hayalimde hep balık model ve sim taş pul ışıltı olmayan tamamı dantel kırık beyaz bir gelinlik var. Ama nereye gitsem hep prenses model prenses olmasa bile full ışıltılı gelinlikler var. Diktircektim ama hiç biri istediğimi anlamıyor. Sonra bana saçma sapan bir gelinlik getircekler ben ağlamaya başlıycam kendimi biliyorum. Bu yüzden hazır almak istiyorum ama hiç bir yerde hazır balık bulamıyorum. İkinci elde olur sıfırda olur. Bildiğiniz gelinlikçi varmı yada gelinliğini satmayı düşünen tanıdığınız falan. Dolaptan gardropstan bakıyorum ama bedenlerine güvenemiyorum denemeden. Ben biraz zayıfım. Ne yapsam bilemedim valla bi yol gösterin 😔😔😔

Kızlar 9 ağustosta düğünüm var. Kır düğünü olucak. Benim hayalimde hep balık model ve sim taş pul ışıltı olmayan tamamı dantel kırık beyaz bir gelinlik var. Ama nereye gitsem hep prenses model prenses olmasa bile full ışıltılı gelinlikler var. Diktircektim ama hiç biri istediğimi anlamıyor. Sonra bana saçma sapan bir gelinlik getircekler ben ağlamaya başlıycam kendimi biliyorum. Bu yüzden hazır almak istiyorum ama hiç bir yerde hazır balık bulamıyorum. İkinci elde olur sıfırda olur. Bildiğiniz gelinlikçi varmı yada gelinliğini satmayı düşünen tanıdığınız falan. Dolaptan gardropstan bakıyorum ama bedenlerine güvenemiyorum denemeden. Ben biraz zayıfım. Ne yapsam bilemedim valla bi yol gösterin 😔😔😔
👸🏼Merhaba👰🏼
Ankara’da en iyi istediğine cevap verebilecek TEK gelinlik tasarımı ⭐⭐️ZÜLEYHA KURU ‘moda evidir⭐⭐️ mutlaka randevu al ve modellerini incele
Özellikle mağazası çok göz alıcı ilgili personeli şahane özellikle 🌟Burak bey ve 🌟Pınar Hanım gerçekten seninle birebir ilgilenecektir
👗🥻
kendini isteklerini hayallerini bu moda evinde bırak muhteşem peri kızı🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♂️🧚🏼 olarak çık

mutlaka randevu al 👰🏼

Büyük çarşıda Seher Hanım var. aklındaki modeli tam çıkartır. yakın modellerde var giyersin.büyük çarşı seher gelinlik.

Merhaba canım. Sana yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. Benim gelinliğim A model tamamı fransız güpür dandel kolları dar gelip uca doğru genişliyor. Yakası yarı hakim dantel yaka Kırık beyaz bir gelinlik. Duvağım da düz tül uçları da aynı dantelden. Çok sade ve şık düğünümde herkes bayılmıştı. Kızılayda bi modaevinde özel diktirmiştim kendi tasarımım. O zaman xs giyiyordum 47 kiloydum boyum 166. Bu arada altında da aynı dantelden kırık beyaz topuklu gelinlik ayakkabısı giymiştim boyum toplamda 178 civarı olmuştu. Gelinlik de baya uzun ama uzun kuyruklu değil. İstersen fotoğraf atayım almayı düşünürsen letgoya da koymuştum bi ara.Satmayı düşünüyorum.

Ne kadar zorlandığını çok iyi anlıyorum. Bu benim ikinci gelinliğimdi. İlk bi yere diktirdim. Kadın anlamamış kafasına göre değiştirmişti. Düğüne 4 hafta kala onu beğenmeyip bunu diktirmiştim. Ucu ucuna yetişmişti. Gelinlikçi de işinin ehli biriydi Allah razı olsun. İstediğimin aynısını yaptı şuan nerde çalışıyor bilmiyorum o zaman çok arkadaşıma tavsiye etmiştim gitmişlerdi

X