Romanya Paylasim Alani (Tanisma)

nane63

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2007
280
0
50
bukreste yasayan kadinlar niye bir cati altinda toplanmiyo cok turk yasiyomus bu ulkede niye dernek kurulmuyo bundan once yasadigim ulkede turk kadinlari bir cati altindaydi

merhaba bukreste daha cok yeniyim pek gezemedim buralari iklimi turkiye gibi yesiligi bol insanlari sempatik bundan once rusyada yasiyodum rusyadan cok guzel ama turkiyenin yerini tutamaz diye bilirim.

arkadasim gonuller bir olsun seninle ve senin gibi bayan arkadaslarla bu sitede tanismak bile cok guzel mutluluk. benim icin

ISB (Internatıonal School Bucharest) var birde lübnanlıların okulu var cambridge ikiside iyi bende eylülde vericem kızımı ISB ye artık dayanamıyorum dur sus yapma diye öğrtemenler 6ayda ingilizceyi söker dedi türk okulu ama yabancı ve türk öğretmenler karışık lübnan okulu elçiliğe yakın orasıda güzel ikisini biliyorum umarım faydası olur

ISB (Internatıonal School Bucharest) var birde lübnanlıların okulu var cambridge ikiside iyi bende eylülde vericem kızımı ISB ye artık dayanamıyorum dur sus yapma diye öğrtemenler 6ayda ingilizceyi söker dedi türk okulu ama yabancı ve türk öğretmenler karışık lübnan okulu elçiliğe yakın orasıda güzel ikisini biliyorum umarım faydası olur

tesekurederim sagol arkadasim isin zor iki cocukla allah yardimcin olsun ben bir taneyle zorlaniyorum uslu cocuk olmasina ragmen onlarada hak vermek lazim sikiliyolar:çiçek:

bukreste yasayan kadinlar niye bir cati altinda toplanmiyo cok turk yasiyomus bu ulkede niye dernek kurulmuyo bundan once yasadigim ulkede turk kadinlari bir cati altindaydi

burdaki bayanlar nedense pek gorusmuolar birbirleriyle herkezin ayri bi gurubu var ben 6 yildir romanyadayim...cokda arkadasim yok..turkiye gibi degil yani senağlama

burdaki bayanlar nedense pek gorusmuolar birbirleriyle herkezin ayri bi gurubu var ben 6 yildir romanyadayim...cokda arkadasim yok..turkiye gibi degil yani senağlama

canim merhaba romanyanin neresindesin? ben 2 haftadir cok guzel arkadaslar edindim ve cok varmis burda turk yasayan ilk geldigimde benden baska kimse yok saniyodum bukreste ama oyle deyilmis hayatima renk geldi sen nekadardir yasiyosun romanyada?:1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:

slm bende bukresteyim seninle gorusmek istiyorum ama nasil olacak tlf numaralarimizi nasil alsak bilmiyorumki.

ben 6 yildir romanyadayim ama 2 yildir bukreste yasiyorum ilk seferler cok zor oluyo seni cok iyi anliyorum ama sonra alisiyosun biraz seninle tanismak istiyorum ama nasil bulusacagiz bilemiyorum .

slm bende bukresteyim seninle gorusmek istiyorum ama nasil olacak tlf numaralarimizi nasil alsak bilmiyorumki.

merhaba canim tabi goruselim sevinirim senin ozel mesaj bolumun kapali galiba tlf numarasi burdan deyilde msn goruselim oradan veririm

Merhaba Canim Ben iasi da oturuyorum, yaklasik 3,5 senedir buradayim. Siz bukreste oturuyormussunuz, baska kac kisi var,bukreste neler yapiyorsun?

Merhaba Canim Ben iasi da oturuyorum, yaklasik 3,5 senedir buradayim. Siz bukreste oturuyormussunuz, baska kac kisi var,bukreste neler yapiyorsun?

selam canim kk 5 kisiyiz toplam evet bukresteyim gorustugum turk arkadaslarim var gezmekten baska bisey yapmiyorum suanda calismiyorum ama is pilanlarim var kismet olursa calisicam bir tane 2,5 yasinda oglum var 6 aydir burdayim senin yasadigin sehir uzakmi cok hic duymadim? sen neler yapiyosun?:1hug:

dilem89 nerdesin canim merak ettim uzun zamandir yoksun iyi haberlerini bekliyorum:1hug:

X