Romanya Paylasim Alani (Tanisma)

Nanecim sen nerelersedin yahuuuu??????????

facebook var herkez burayi unuttu valla buradan yazismanin tatdi farli ama ben napim deli gibi calisiyorum inan kafamda bazi projelerim var ona cabaliyorum evde bos bos otur nereye kadar kendime ayiracak zaman zor buluyorum bazen sen nasilsin efemiz nasil zamanini nasil geciriyosun?

Evet bende onu dusunuyordum Facebooktan sonra kk Romanya dagildi mi ne ama buranin tadi farkliydi ama kimse neredeyse takilmiyor artik. Biz iyiyiz. Sen neler yapiyorsun ki ise mi basladin???

Evet bende onu dusunuyordum Facebooktan sonra kk Romanya dagildi mi ne ama buranin tadi farkliydi ama kimse neredeyse takilmiyor artik. Biz iyiyiz. Sen neler yapiyorsun ki ise mi basladin???

bende yorgun ama iyim canim kendime zaman bulamiyorum ic camasiri gecelik kuafor ne arasan var bende foto duygu,da gitti baska sehire burda yanliz kaldim dostlarimi teker teker kaybediyorum kendi adima uzuluyorum sen nezaman geliceksin havalarda duzelmeye basladi?

meraba ben yeni katıldım aranıza bir sorum olacak ben romanya göçmeniyim hiç gitmedim,nişanlıyım ewlilik yakın balayına romanya'ya gitmeyi düşünüyorum balayı için tavsiye edeceğiniz iyi biryer warmı? alışweriş filan ucuzmu burda markalar çok uçuk romanyada nasıl ? baya bi alışveriş yapmayı düşünüyorumda:KK70:

meraba ben yeni katıldım aranıza bir sorum olacak ben romanya göçmeniyim hiç gitmedim,nişanlıyım ewlilik yakın balayına romanya'ya gitmeyi düşünüyorum balayı için tavsiye edeceğiniz iyi biryer warmı? alışweriş filan ucuzmu burda markalar çok uçuk romanyada nasıl ? baya bi alışveriş yapmayı düşünüyorumda:KK70:

merhaba hazalcim ben bukreste yasiyorum hayatinda bir kere evleniyorsun ballayi tatliln ozel ve anl;amli olmasini istiyorsan romanya gibi bir yerde o sansiini kulanma derim ballayinda yurt disina cikma imkanin varsa baska ulkeleri degerlendir ilerde tatil icin romanya ya gelirisin romanya kostence brosov bukres yasanicak yer ama ballayi yapilcak yer degil bizler bile tatlil icin turkiyeyi tercih ediyoruz alis veris yapilicak yer asla degil benim fikrimturkbayragi

Arkadaslar ben almanyada oturuyorum.ama esimin isi dolayisiyla 3 yilligina romanyayagelicem ama fabrika baska bir yerde.bükreste kalmayi düsünüyorum,bir tane 9 yasinda bir kizim var.orada hala yasayan var mi merak ediyorum.

merhaba arkadaslar. ben kulube yenı katıldım. 2 yıldır romanya bukreste yasıyorum.
burası guzel bır yer.dogası cok guzel.sosyal hayatı cok hareketlı. hem bukreste hem de
yakın ıllerde bırcok gezılıp gorulecek yer var. buradakı turk arkadaslarla tanısmak ısterım ben de.

hanımlar benım romence bılen bır arkadasa ıhtıyacım var yardımcı olabılırmısınız cok acıldıııı

Merhabalar arkadşlar
Ben yeni bir üyeyim şuanda nerede nasıl yazacağım ve siteyi nasıl kullanacağımdan bile bir haber durumdayım. Içten samimi paylaşımlarımızı internette dolaşırken tevafuk gördüm biz bir ay içerisinde eşimin işi dolayısıyla Bükreşe taşınmamız planlanıyor . Bir oğlum var ikinci Sınıfa geçti biri de 3 aylık yeni doğum Yaptım . Ben çok endişeliyim orada çocuklarım mutlu olur mu bebk için değil ama 6,5 yaşındaki olalım için ve iki senedir anksiyete ile boğuluyorum oraya geldiğimde yalnız kalırsam çok daha kötü olursam diye Tedirginim bilmiyorum ailem çok üzülücek her şeyi düşününce çok zorlanıyorum ama tabii eşimin kariyeri açısından değerlendirilmesi gereken bir konu bükreşteyaşayanlar Ayrıntılı bilgi paylaşabilir mi?

Aslında kaç yıl önce Yazılmış bunlar cevap verecek olan var mı onu da bilmiyorum hepinize sevgiler arkadaşlar ...

X