Cilt Bakımı Ürünleri rosense

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

uyuyan_gxuxzel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
81
0
kızlar benim cildim o kadar alerijktir ki neredeyse suya bile tepki verecek,avent diye bi marka var bebekler için,hafif bi ürün olduğu için yüzümü onunla yıkıyordum. kardeşim rosense in temizleme köpüğünü almış,baktım çok da güzel kokuyor bi deneyeyim dedim. gece banyoda yüzümü yıkadım köpükle,üzerine her zaman ki toniğimden sürdüm çok az ve uyumaya gittim.sabah uyandğımda cildim pamuk gibiydi.çok hoşuma gitti bu ürün,kullanmayı düşünüyorum,size de tavsiye etmek istedim. :enbuyukkk:

rosens ürünleri benimde aklıma yatıyo valla.bende hem gül suyu hem peeling hemde nemlendiricsini almak istiyorum ama nivea ürünleri kullanıyorum onlar bitsin rosense geçecem ama her kafadan bi ses çıkıyo kimine yarıyo kimi sakın kullanmayın diyo demekki kişiden kişiye fark ediyo en iyisi deneyip görmek by by

eğer doğal diye alacaksanız almayın çünkü yüzde yüz doğal fln değil,biveada loreal de avene de ne kdr kimyasal varsa rosensede de o kdr kimyasal var.içerik kısmına bakın demek istedimi anlarsınız.ama onun dışında deneyip görmek lazım

eğer doğal diye alacaksanız almayın çünkü yüzde yüz doğal fln değil,biveada loreal de avene de ne kdr kimyasal varsa rosensede de o kdr kimyasal var.içerik kısmına bakın demek istedimi anlarsınız.ama onun dışında deneyip görmek lazım

canım benim aklıma yatıyo neden bilmiyorum ama.doğrudur söylediğin ronsens de de kimyasal madde vardır ama eminim ki diğer markalar kadar yoktur bizim burda ki ronsens de ki bayaan doğal olduğunu ısrarla tekrarlıyo ama tabi kimse benim ayranım ekşi demez bide burdan bakmak lazım anlatabiliyorum dimi canım

rosensenin ürünleri çok güzel kızlar.kullanıpta memnun kalmayanı duymadım.

Rosense'in sadece Gül Suyu %100 doğal.

Diğer cilt bakım ürünlerinin içinde her türlü sentetik kimyasal madde mevcut. Elbette faydalı yağlar da var ve tabii Gül özü.

Pek çok kozmetik markasından da, bu bitkisel yağ içeriği ile ayrılır. Kullanan çoğu kesim memnun...
Ama doğal bir marka değil söyliyeyim...

Fakat makyaj ürünleri muhteşemdir. Mutlaka deneyin =)

canım benim aklıma yatıyo neden bilmiyorum ama.doğrudur söylediğin ronsens de de kimyasal madde vardır ama eminim ki diğer markalar kadar yoktur bizim burda ki ronsens de ki bayaan doğal olduğunu ısrarla tekrarlıyo ama tabi kimse benim ayranım ekşi demez bide burdan bakmak lazım anlatabiliyorum dimi canım

daha az kimyasal yok malesef cnm ürün testerlarını alıp içeriklerine baktıgımda ben de daha doğal birşey bekliyordum.sonuçta ben sadece doğal diye düşünüp alacak olan almasın diyorum.yüzde yüz doğal isteyenler logona living nature alba botanica fln alsın.yoksa ben de la roche posay kullanıyorum o da doğal deil ama cildime iyi geliyor.

kullandığım diğer tonikler yüzümü sildiğim zaman pamukta leke bırakırdı ordan anlardım yüzümün temizlenmeye ne kadar ihtiyaç duyduğunu rosense'in gerçekten temizlediğini düşünmüyorum ben açıkcası zaten kullanmayıda bıraktım
tabi sizin hassas bir cildiniz varsa memnun kalmış olabilirsiniz zira daha az kimyasal içeriyor :nazar:

kızlar rosens'in ürünleri aldım ve kullanmaya başladım,memnunum şimdilik.kreminin içinde gül yağı ve üzüm ekstratı var,gül yağı da hassas ciltler için çok faydalı,özellikle cildi hassas olanlara tavsiye ediyorum.tamamen doğal bi ürün değil ama hafif bir formülü var. :hulya:

X