Saç Şekillendiriciler Rowenta elite Model Look

Morfose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
1
0
39
Merhaba kızlarrr

Dün rowentanın bu setini aldım eve geldim ama benmi beceremedim yoksa maşa mı işe yaramıyor anlamadım düz yapma aparatı hiç etkili değil. sonra biraz ısınmasını bekledim dalgalı fena değil ama genede içime sinmedi istediğim sonucu alamadım geri alırlarmıki?

kullanan varmı? Birde değişim yaparlarsa ne alıyım sizce

Eklentiler

• $16707_m128x0.jpeg
    $16707_m128x0.jpeg
    9,2 KB · Görüntüleme: 273
bende bugün ondan aldım aldığım yerdede yaptırdım hatta çok,beğendim üstelik bukle bile yaptı saçıma kız, çok çabuk ısındı ve hemen düzleştirdi. çok beğendim içime de sindi 37 liraya aldım

Ben de kullanıyorum aksine çok güzel maşaları var.Genelde sık sık maşalarım bazen iri bukleler bazen lüle lüle yapıyorum.Bazen de çok hafif dalga.Bekletme süren ve aldığın saç tutamına göre yaptığın dalgalar değişir.Hatta saçını maşayla demirli kısım arasına sararsan daha doğal olur.Maşayı saçının uçundan tutturup sara sara yukarı çıkartırsan lüle lüle olur.Bence çok kullanışlı ben de ilk başlarda olmuyor sanmıştım ama o zaman pek anlamıyordum bu işlerden.Şimdi bir maşa saçlarım yağlanmasa 4 gün gidiyor :dance:

bu bendede war.. beceremediginden olmuyordur tatlim yoksa ben memnunum super i$ yapiyor:)

X