rus kadınlarını kıskanıyormuyuz acaba?

kıskananları anlayamıyorum ben kendim gösteriyorum gördüğümde off be baksana taş gibi....:KK1:
tatile gittiğimizde zaten kaçamazsınız ruslar çoğunlukta hepsi tangalı falan fıstık gibiler biz bile gözlerimizi alamıyoruz onlar da bakarlar tabi göz bu ama önemli olan niyet sonuçta eşiniz sizi seviyo ona güveniyosanız daha da önemlisi kendinize güveniyorsanız kıskanacak bşy olmadığını da anlarsınız...bakmak var bi de bakmak var önemli olan kocanızın kişiliği ne niyette olduğu
bence yanınızdan biri geçince kocanızı kontrol etmeye çalışıyosanız gözlerine bakıyosanız bu daha çok kocanızı kontrol etmek yerine ordan geçen bayanın g...nü kaldırmak olur...

hatta tatilde rus bi aile ile çok iyi arkadaş olduk konuyla alakasız belki ama eşim alyansını denize düşürdü 5 metre derinlikte ve taşlıktı (kemerde) aradık ama bulmak imkansızdı aradan 2 gün geçti adam elinde yüzükle geldi ama bunu hiçbir türk yapmazdı hatta bulsa alır cebe atardı türklerin hepsi yazık olmuş imkansız boşa aramayın bulamazsınız falan dediler sonra hepsi şaşırdı adam 2 gün boyunca yüzüğü aramış memleket meselesi haline getirmişti ayrıca beceriksiz falan diyolar ama onlar sadece gezmeyi eğlenmeyi seven bazı tipler türkler de yok mu ne kadar beceriksiz kokoşlar var ayrıca bir sürü erkek karısını kimle aldatıyo yine türk kadınıyla yani insanlara ülkesiyle diniyle yakıştırma yapmak hiç de doğru değil her memlektte her türlü insan var yani ruslarda da namus kavramı kişiden kişiye göre değişiyo ama hep her yerde güzellere böyle bi kaşar gözüyle bakıldığı için...

güven demedik kıskanmaktan bahsettik ki biz nişanlımla televizyon izlerken bile kavga ederiz oda bende film izliosak oyuncular güzel yada yakışıklıysa bunun içinmi izliosun die kavga ederiz vazgeçeriz,,,güvenmek dersen ben 2 sene onu bekledim gözüm bi an kaymadı oda aynı şekilde,,,,ama erkekteki olay sen bakar yakışıklı dersin onun ne zaman o baktığı kadının kalçasını göğüslerini düşündüğünü bilemezsin,,bunu yapmayacak erkekte tanımam varsa da şüphe ederim,,,karşıdaki hatunun neresi kalkarsa kalksın ki hiç öle olduğunu sanmıyorum o kişiye belli edecek yaşta ve zekada deilim çok şükür,gerekirse 50tanesini karşıma alırım her konudada sollarım sevgülümde başkasını seçmez,,,,
OLAY PAYLAŞAMAMAK ONUN Bİ BAŞKASINI DÜŞÜNMESİ BİLE KALP ATIŞLARIMI HIZLANDIRIYORRR....

böyle düşünen bayanların kocaları eşlerinin yanında tatsızlık çıkmasın diye bakmaz ama ya eşleri yanında yokken o zaman nasıl içleri rahat ediyor anlamıyorum...

çevremde böyle çiftler gördüüm için tecrübelerime dayanarak söylüyorum gerçekten aman eşim duymasın falan modundalar kötü bşy yaptıklarından da değil hani ama eşleri çok kıskanç tv.de plajda günşlenen kızlar var diye tv.yi kapatıp kavga çıkaran tipler

Son düzenleme:
sende rahat görünen ama olmayan tiplerdensin anladığım kadarıyla,napacaksa önümde yapsında,bende kendine son derece güvenli görüneyim derdindesin anladım ben senii çoook yakınımda aynen senin gibi kocasıyla kadınlara bakıp çok güzel falan dedi adamda o çok güzel bu çok güzel derken karısından güzel olana gitti,,komik olmayın ya hangi birbirini seven insan başkasına bakıpta güzel deyince içi rahat eder yada böle konuşunca,,,ya sevgi yoktur yada mide oldukça geniştir açıklaması yook bunun!!!

sende rahat görünen ama olmayan tiplerdensin anladığım kadarıyla,napacaksa önümde yapsında,bende kendine son derece güvenli görüneyim derdindesin anladım ben senii çoook yakınımda aynen senin gibi kocasıyla kadınlara bakıp çok güzel falan dedi adamda o çok güzel bu çok güzel derken karısından güzel olana gitti,,komik olmayın ya hangi birbirini seven insan başkasına bakıpta güzel deyince içi rahat eder yada böle konuşunca,,,ya sevgi yoktur yada mide oldukça geniştir açıklaması yook bunun!!!

ben kocam başkasına bakınca içim rahat ediyo çok hoşuma gidiyo diyen biri değilim zaten kocam bakıyo da demedim ama ben bile güzel birini görünce bakar gösteririm dedim yani bu bi refleks ama rus kızlarını kıskanmıyorum evet güzeller ama ben de çok hoş güzel bi bayanım (bu sitede beni tanıyanlar bilir) insanlar kendinde eksik olan şeyleri kıskanırlar...bi konu açılmışş geldim fikrimi söyledim sizinle tartışmak niyetinde değilim...bu topici takip etmiyorum sadece yorumum beğenildiği için bakmak durumunda kaldım...

Asla kıskanmıyorum soguk buluyorum onları...

Brezilyanın hatunları daha fıstık bence :KK53::KK53::KK53:

hahaha bosuna kiskanmayin kizlar, rus kadinlara meraklari, rus kizlarinin çok basit ve 1 gecelik olmalari :KK70: ayiptir soylemesi rusyada bu yuzden cok ... var

kıskanmıyorum dıyen taş olur. yanımda sevdıgım erkek olsa ve donup baksa kıskanırım tabıkı...basit de olsalar farketmezkı kadınlık egomz var bikere :))) ama bıcok kişiden duydugum rus kadınlarının erkeklere yatakta kole oldugu bu yuzden turk erkklerı onları bu konularda tercıh edıor çünkü rus kadınları erkeklere hayır demeyı sevmıor ..yapcak bı sey yok =)

Son düzenleme:
AHAHAHAHHAHAAHAHAHA köle miiiii hahahahahaha vayyyy vay vayyy bak sennnn sunlaraaa :)))

bende nette bircok sey okudum nasıl genelleme nasıl genelleme turk kızları kapkara cirkin 100 kilo olarak lanse edilmis.tum ruslar uzun bacaklı cok uzun boylu zayıf guzel yuzlu falan falan.cok genellenmis bir durum. İnna romen mesela sarısın mavi gozlu degil. ustelik boyu da 1.55-1.60.daha bir suru boyle kuzeyli var. ki zaten uzun bacaklı herkes guzel diye birsey de yok.cok guzel turk kadınlar oldugu gibi cok cirkin rus kadınlarda var. bana gore aradaki tek fark su rus bayanlar elinde avucunda ne varsa kendine harciyor turk bayanlar oyle degil.bakım meselesi yani. umarim bu sayfayi genellemeci erkeklerde okur :KK66:

resimlerdeki bayanlar rus veya kuzey ulkelerinden gordugunuz gibi hepsi sarisin renkli gozlu bir icim su da degil:)

$makeupmagic-37.jpg $makeupmagic-33.jpg $makeupmagic-30.jpg $makeupmagic-29.jpg $makeupmagic-24.jpg $makeupmagic-21.jpg $makeupmagic-20.jpg $makeupmagic-18.jpg $makeupmagic-17.jpg

türk kadınları da güzel bu özgüvensizliğimiz yüzünden güzelliğimiz de çöpe gidiyor. yapmayın hanımlar... kaldı ki rusyadan türkiyeye gelen kadınların çoğu para karşılığı birlikte oluyor erkeklerle istisnalar kaideyi bozmuyor maalesef... yani çoğu erkekler için gönül eğlencesi güzel olabilirler ama tek başına yeterli olmadığı kanaatindeyim.

Türk erkekleri özellikle bildiğin kıllı, esmer, kel, kilolu ya da fazlasıyla cılız erkekler Rus kızlarını beğendiğini ve Türk kızlarını hiç beğenmediğini söylerler, bu erkekler bahsettiğim özellikte olurlar çoğunlukta ve fazlasıyla özgüvenlilerdir(nasıl oluyorsa:)) internette, orda, burada, şurada Türk kızları ile Rus kızları ayırımı yaparlar, Türkiye’den kurtulmak Rusya’ya gitmek tek hayalleridir ya da hayallerin bile sınırlarını zorlayarak Türk kızı gitsin Rus kızı gelsin gibi söylemleri olur. Onlar Maria Sharapova gibi kadınları hayal ederler ama Türk kızlarının olgun, karakterli, karı gibi dedikodu yapmayan ve tip olarak Matthew Mcconaughey gibi adamları Türkiye’de görmek isteyeceklerini düşünmezler( ben hep derim Türk erkekleri empati kurmayı beceremiyor diye:)). Sonuç olarak ben Türk kadınlarının Rus kadınlarını kıskandığını düşünmüyorum, evet beğeniyorlardır belki ama kıskanmıyorlar bu kıskançlık mevzusu Türk erkeklerinin ortaya attığı bir safsatadır.

damgalı eşşekten farksızlar yazık ancak acırım onlara..!
sevdiceğime her türlü yeterim bennn aklımla döverim onuu rus kızı filan işi olmazz .. :KK70:

X