rus kadınlarını kıskanıyormuyuz acaba?

Sanırım sizin güzellik kıstasınız sarışın+renkli gözlü olmaktan geçiyor. :KK31:
Ben de aksine hiç hoşlanmam, renkli gözlü erkekleri çok itici bulurum.
Sarışın insanları da çoğunlukla beğenmem. Rus tipini severim tabi, o ayrı ama onları da belli ölçülere sahiplerse seviyorum.
Keskin zevklerim vardır çünkü.

Çok güzel Türk kızları var. Gittikçe daha da fazla güzel kız görmeye başlıyorum sanki.
Ama erkeklerimizi beğenmiyorum ben.
Genele vuracak olursak çok güzel bir ırk olduğumuzu düşünmüyorum.

Yabancıdan kasıt sarı+mavi insanların çoğunlukta olduğu ülkelerse, oralarda bizim ülkenin insanlarının dikkat çektiğini düşünüyorum.
Yaşanılan yerin halkına göre farklı olan tipler her zaman, her yerde dikkat çeker çünkü. :KK31:

Haklısınız ben sarışın ve renkli gözlü insanları hep beğenmişimdir. Ben de sarışınım belki etkisi vardır ama rengarenk geliyorlar gözüme hoşuma gidiyor

hayvan gibi kıskanıyorum hem de :KK31: hepsi kaymak gibi hatunların, doğuştan kılsız tüysüz yaratılmışlar, yanaklar kırmızı kırmızı vucutlar kıvrımlı saçlar sapsarı bi de üstüne siyah bile yapsalar başka afet oluyolar. nasıl kızkanmazsın anacım :KK14:

evet tabiikiii.....
yalan mı söyleyeyim hayır diye...
çok güzeller...
ben bile bakıyom ki onlara erkekler naaaapsın : D

Bugüne kadar bir tane rusu çok beğendim o da en yakın arkadaşımdı... Moldovalıydı.
Çok güzel kızdı Allah için... :nazar:
Ama onu beğenmemde kişiliğinin de etkisi büyüktü...
Sırf yüz ve vücut güzelliği değildi olay... :KK61:
8 sene sonra gördüm kendisini... Yermek amacıyla söylemiyorum ama çirkinleşmişti, eski güzelliğinden eser yoktu... :KK53:
Çok bakımlı kadınlar Rus kadınları... Hayata erken atılıyorlar erken çöküyorlar. 18lerinde bir içim suyken 25ten sonra ciddi sarsıntıya uğruyorlar... Gözlemlediğim bu... :18:
Açıkçası Rus piyasasıyla içli dışlı çalıştığım için, ve muhattap olduklarımın çoğunlukla Rus kadınlar olduğunu belirterek şunu söyliyeyim: Kıskanılacak yanları olduklarını düşünmüyorum... Sadece çok uzun bacakları var belki bunu kıskanabilirdim ama benim de bacaklarım hayli uzun. :KK1:
Sözümün sonu olarak ne Rus ne de diğer ülkedekilerden olmak isterdim...
Böyle gayet mutluyum. :KK12:

benimde bacaklarım çok uzun boyum da uzun ...

Arkadaşlar ben çok fazla rus kızları gördüm ama hepsi öyle süper güzellikte değillerdi ...çok güzelleri de vardı...çok bakımsız salaş kilolu olanlarıda vardı...Türk kızlarında da bu böyle ne güzel kızlarımız var...bakımsız salaş oldukları zamanda çok çirkinler ...her ırkta bu böyledir...hepsi güzel olcak yada hepsi çirkin olcak diye bir kayde yok ...çoğu kadın bakım yapıp yediklerine giydiklerine dikkat ettikçe güzel oluyor zaten hepsi bu ...kimse kimseden üstün değil...

Bende geçenlerde minübüste rastladm bir tanesine. Bembeyaz mermer gibi bir teni vardı ensesinde bile kıl tüy hiçbişey yoktu ya. Genleri öle işte. Birde bence bakıyorlar kendilerine. Bizim Türkiyede ki kadınların yüzde 70 nin yaptığı gibi kendileriini salmıyorlar. Onlar için bakım güzellik ön sırada.

Hiç kıskandığım olmadı, zaten sarışın beyaz tenliyim..
Zayıfım, boy eksik sadece, onu da topuklu ayakkabı ile çözüyorum..

bizim bir arkadaşın kardeşi rusla evlendi.kalas gibi, konusması çok kaba, kültürsüz, hiç bir özelliği yok, hiç bir şeyden anlamıyor.ayrıca bu ruslar paralı erkek buldu mu yapışıyorlar evlenmeden bırakmıyorlar.

Rusyadaki kızları kıskanmıyorum çünkü sadece sarışınlar ama ukraynalı kadınlar gerçekten çok güzel at gibiler biz onları rus diye biliyoruz bence.

İskandinav kızlarını daha çok beğeniyorum, hem kültürlü,hem zengin ve de sevimliler,öz saygı diye birşeye sahipler, sırf parası için ruslar ve ukraynalılar gibi hanzo heriflerle takılmıyorlar :KK70:

Çok güzel olanları var ya kıskanmıyorum ama aşırı gıcık kılcık oluyorum.

Ben kıskanmıyorum. Onlarda ergenlikle beraber normal olan cinsel yaşam bizde normal değil çünkü. Evet bu yaşama ayak uyduran yipranmayan vücutları var ama gel gelelim kadınlık yani bı yerde tık ediyor bence :) erkekleri sadece fiziksel olarak etkilediklerini dusunurum en fazla görsellik yani başka birşey değil. Deneyim yaşayan bir erkeğin en güzel deneyimi değildir bence sonuçta bunu senede belki 200 defa yapıyor o kadinlar umarım anlatabilmisimdir.

X