Rüya Yorumları Rüya yorumu bilen varmı?

Shryldz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
284
256
Rüyamda gerçek hayatta evli olduğum kocamla tekrardan evleniyordum ama bu defa kaynanam ve görümcem farkli kişilerdi üzerimde baya uzun kuyruklu bir gelinlik var ve ben yürümekte zorlanıyorum yanıma kaynanamlar gelecek salona girerken kimse gelmesin yürüyemiyorum zaten diyorum herkes geri çekiliyor sonra dans ederken kuyrugu koluma takıyorum baya uzun olduğu icin sonra bakiyorum kocam gitmis akraba arkadaşlarinin yanına oturmuş sohbet ediyor bende kalkip bizimkilerin yanına gidiyorum o gitmisse bende giderim diyorum rüyada evliyken tekrar evlenmek ne demek ve gelinlik giymistim bilen varsa yorum yaparsa sevinirim şimdiden teşekkürler 🤗

Gelinlik saflık masumluk temizliktir yani renginden de anlaşılacağı üzerine.
Bilincaltiniz tekrar evlenin fantezisi yaşıyor pandemi nikahi tazeleyin nasil fikir haha isin kısası okuduklarinizdan,ozlediklerinizden kafanıza takılan bazı şeylerden de etkilenip bilinçaltıniz size keşke benim olsa dediğiniz insanların suretini göstermiş olabilir hatırlayamıyorum olabilirsiniz lakin bilincinin kazımış sonucta o yüzleri sizide su kızı ruyadada bi ziyaret edelim bakalım cidden kayinvalidesi olsam benden mutlu olur mu diye girivermistir zaten yoksa işi ne 😚😁

X