Rüya Yorumları Rüya yorumu yapan varmı?

Nana Ana

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
10.410
15.547
bilgisi olan varsa rüyamı anlatayım gündüz niyetine
Huzursuzluktan uyuyamayacam sanırım😞

Kötüyse abdest alıp 2 rekat namaz kılın Rabbim hayıra çıkar gönlüme ferahlık ver deyin. İyiyse de anlatmayın insanlar nazar eder. Ayrıca rüya yoran kişiye çıkar. Yani kötüye yorumlasalar kötü olur sonucu. O yüzden anlatmamak en doğrusu.

Kötüyse abdest alıp 2 rekat namaz kılın Rabbim hayıra çıkar gönlüme ferahlık ver deyin. İyiyse de anlatmayın insanlar nazar eder. Ayrıca rüya yoran kişiye çıkar. Yani kötüye yorumlasalar kötü olur sonucu. O yüzden anlatmamak en doğrusu.
Hayır olsun canım hayıra yor önce eğer cok kotuyse ilk suya anlat derler bizde
Ruyani kimseye anlatma iyide olsa kotude olsa sende kalsin

tesekkür ederim ilgilendiginiz icin
Netten arastırma yapıyorum fakat icimi rahatlatacak evet bu rüyanın acılımı bu diyebilecegim bir tabirle karsılasamadım nasıl arayacagımıda bilemedim iyi veya kötüydü diyemem fakat huzursuzum sanki ilahi bir mesaj gibiydi rabbim hayırlara cıkarsın cok degisikti
Namazada duramıyorum evde Allah affetsin😞

Bende çok merak ettim şuan.anlatırsanız belki yardımcı olanlar olur.
Ama yinede sadaka verin en kısa zamanda.kimse yoksa cam kenarına kuşlar için küçük ekmekler koyun,kedi köpekler için yol kenarına mama koyun (artık yemek bile olur)

Bende merak ettim ne yalan soyleyim hayirlara ciksin inşallah
Bir kısmını anlatayım gündüz niyetine hayırlara cıkarsın rabbim

annem evinde tadilat yaptırıyor mutfakta dolaplarının bir kısmını söktürmüs
Elinde kuru beyaz börülce vardı ne yapacaksın bunları dedim yıkıyorum yemek yapacam dedi
Suya degince yumusak bir görüntü aldı ama bana bozuk gibi geldi at sen bunları dedim sen yeme canım biz yeriz niye atayım dedi yıkıyordu o esnada

Bende çok merak ettim şuan.anlatırsanız belki yardımcı olanlar olur.
Ama yinede sadaka verin en kısa zamanda.kimse yoksa cam kenarına kuşlar için küçük ekmekler koyun,kedi köpekler için yol kenarına mama koyun (artık yemek bile olur)
Sadaka vermeyi cok istiyorum gercekten niyetim var ama ihtiyac sahibi olsun istiyorum günümüzde malum dilencileri biliyorsunuz😞 binaları oluyor

Bir kısmını anlatayım gündüz niyetine hayırlara cıkarsın rabbim

annem evinde tadilat yaptırıyor mutfakta dolaplarının bir kısmını söktürmüs
Elinde kuru beyaz börülce vardı ne yapacaksın bunları dedim yıkıyorum yemek yapacam dedi
Suya degince yumusak bir görüntü aldı ama bana bozuk gibi geldi at sen bunları dedim sen yeme canım biz yeriz niye atayım dedi yıkıyordu o esnada

Bu ruyadan olumsuz birsey cikmaz gibi içini rahat tut canim

Sadaka vermeyi cok istiyorum gercekten niyetim var ama ihtiyac sahibi olsun istiyorum günümüzde malum dilencileri biliyorsunuz😞 binaları oluyor
O yüzden biz artık hayvanları doyuruyoruz.hergün en az 1 ekmek fazla alınır bizim eve çünkü camda kuşlar için bi kasemiz var ve onların gagalarına göre parçalayıp veriyoruz. Akşam yemeğide illaki artıyor hepimizin evinde onlarda bi kaba konup yol kenarına bırakırız.arada durumumuz müsait oldukça da belediye barınağına tavuk yada mama yardımı
Bu devirde en makbul sadaka hayvanlara yapılan

O yüzden biz artık hayvanları doyuruyoruz.hergün en az 1 ekmek fazla alınır bizim eve çünkü camda kuşlar için bi kasemiz var ve onların gagalarına göre parçalayıp veriyoruz. Akşam yemeğide illaki artıyor hepimizin evinde onlarda bi kaba konup yol kenarına bırakırız.arada durumumuz müsait oldukça da belediye barınağına tavuk yada mama yardımı
Bu devirde en makbul sadaka hayvanlara yapılan
Dogru diyorsun canım zaten evcil hayvanda besliyorum ben elimden geldigince o dediginide yapıyorum ama insan sevindirmenin huzuruda bambaska hayvan sevindirmeninde insallah karsıma ihtiyacı olan birileri cıkar canım🤲

Dogru diyorsun canım zaten evcil hayvanda besliyorum ben elimden geldigince o dediginide yapıyorum ama insan sevindirmenin huzuruda bambaska hayvan sevindirmeninde insallah karsıma ihtiyacı olan birileri cıkar canım🤲
Tabikide öyle ama inşallah sevindirecek insan bulabilirsiniz allah hayırlara çıkarsın rüyanızı

Rüyada sag omzumdan ilkokul caglarındaki bir cocuk tarafından bıcaklanıyordum tabiri nedir?

X