Rüya Yorumları RÜYA YORUMU

evanil93

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
23
6
Arkadaşlar rüyamı yorumlayabilecek bir arkadaş çıkarsa çok mutlu olurum.Görüştüğüm biri vardı sevgili olamadık ama eşiğinden döndük bazı sorunlardan dolayı olmadı.Hala duygularım var tabi.Annem rüyasında bizi el el görmüş.Şık hoş kıyafetleri vardı ve arabası beyazdı dedi.Ne bileyim el ele olmamız arabasının rengini beyaz olarak görmesi olumlu güzel bir rüya gibi geldi.Beyaz murattır derler.Siz ne dersiniz yorumlamayı bilen bur arkadaşımız varsa yorumda bulunabilir mi?🙏

Siz görseydiniz bilinçaltı derdim ama annenizin görmesi güzel olmuş. Büyüklerin rüyası çıkar derler. Beyaz güzeldir. Ferahlıktır. Uzunca çektiğiniz acılardan sonra muradınıza erersiniz inşallah. Size bir tavsiye,gördüğünüz rüya iyi olsun kötü olsun suya anlatın. Suyun hafızası var derler hem.

Siz görseydiniz bilinçaltı derdim ama annenizin görmesi güzel olmuş. Büyüklerin rüyası çıkar derler. Beyaz güzeldir. Ferahlıktır. Uzunca çektiğiniz acılardan sonra muradınıza erersiniz inşallah. Size bir tavsiye,gördüğünüz rüya iyi olsun kötü olsun suya anlatın. Suyun hafızası var derler hem.
Kendisinden bir haber alacağım anlamına gelir mi acaba?😊

Görebilir,rastlayabilir ya da konuşabilirsiniz aniden:)) Haberci rüyalar olabiliyor bazen. Bilinçaltı olduğunu düşünmüyorum. İyi düşünün iyi olsun. Bir düşünün bakalım annenizin gördüğünü rüyalar çıkar mı genelde? Genelde aile büyüklerinin çıkar ya.... benim teyzemin çıkar mesela. Beyaz güzel dediğim gibi

Görebilir,rastlayabilir ya da konuşabilirsiniz aniden:)) Haberci rüyalar olabiliyor bazen. Bilinçaltı olduğunu düşünmüyorum. İyi düşünün iyi olsun. Bir düşünün bakalım annenizin gördüğünü rüyalar çıkar mı genelde? Genelde aile büyüklerinin çıkar ya.... benim teyzemin çıkar mesela. Beyaz güzel dediğim gibi
Çok teşekkür ederim yorumunuzu paylaştığınız için.Dilerim dediğiniz gibi olur ben de güzel şeyler hissediyorum.😊

X