Rüyada evlenmek

konucu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
53
98
38
Merhaba bekarım rüyamda ikidir evlendiğimi ama gelin ayakkabımın olmadığını görüyorum.dün gördüğüm rüyada tanımadığım biri ile evlenecekmişim ama ayakkabı bulamadım en son ayakkabı almaya gidiyordum

Böyle rüyalarda sizi tanımadan yorum yapmak biraz zor aslında hayatınızı bilerek yorum yapmak daha iyi olur. Yakın zamanda birisi ile tanışabilirsiniz. Beyaz gördüyseniz hayırlı ve aydınlığa çıkacaksınız. Ayakkabıda çevrenizin yapacağı yorumlar olabilir bu aralar biraz hakkınızda konuşacaklar

Böyle rüyalarda sizi tanımadan yorum yapmak biraz zor aslında hayatınızı bilerek yorum yapmak daha iyi olur. Yakın zamanda birisi ile tanışabilirsiniz. Beyaz gördüyseniz hayırlı ve aydınlığa çıkacaksınız. Ayakkabıda çevrenizin yapacağı yorumlar olabilir bu aralar biraz hakkınızda konuşacaklar
çok teşekkür ederim ❤️

Yanlis anlamazsaniz sadece ruya tabiri mi yapiyosunuz baska seylerde var mi cunku benim bu kismetsizligin bir aciklamasi olmali :KK43:

Sindirella gibi, ayakkabıyı da beyaz atlı prens getirecektir belki. Çok romantiğim bu aralar. Keşke öyle olsa:)

X