Rüya Yorumları Ruyalarima yorum yapabilecek olanlar var mi kizlar lutfen...

_Insomnia_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2014
241
72
Internetten baktim tabirlerine ama net bisey bulamadim..sizlerden yardim istiyorum kizlar ruya yorumlayabilerler lutfen yardimci olabilir mi??

Gecen gun ruyamda bi evdeyim yemek sofrasindayim tabagimda cilek dilimleri ve muz dilimleri var onlardan yiyorum..bi ara kafami ceviriyorum esim yan tarafimda oturuyor sonra uyaniyorum...

Bi gun sonra ruyamda esimle arabayla bi yere geliyoruz yanimizda baska biri daha var ama hatirlamiyorum..sonra onlari gormuyorum cilekli pasta yapiyorum ama biraz buyukce ucgen dilim olarak yapiyorum ama pastayi..sonra o bitince kalp seklinde pasta yapmak istiyorum hazir kalp seklinde kesilmis pasta yapmak icin olan keklerden yapicam pastayi..sonra icini neyle doldurayim diye buzdolabini aciyorum orda muz ve seftali goruyorum..anneme burda muzla seftali var bunlardan yapabilirim pastayi diyorum ve uyaniyorum..

Bu gece de ruyamda bi binanin icindeyim binanin icinden asagi dogru sel gibi su iniyor asagi ama ben zarar gormuyorum kapi gibi bi yerden akip gidiyor bu su..sonra kafami kapidan disari dogru uzatiyorum bakiyorum karsimda deniz kenari var cay bahcelerinin oldugu bi yer ordan cikiyorum sahilde yanimda 1-2 kisiyle sahile dogru yuruyorum...sonra baska bi ruyaya geciyorum sanirim yine aciklik bi alanda guzel bi yer orda kafesin icinde ceylan yavrusu goruyorum benim diye hissediyorum ve kafesten cikariyorum bez bi torbaya koyuyorum yanimda goturuyorum ceylan yavrusunu...

Bi de ruyamda bardakla temiz su iciyorum...

Kizlar sizce bunlar ne?? Lutfen ruya yorumu yapabilirmisiniz rica ediyorum sizden...

Son düzenleme:
X