Saat 15:40 diyestiyen randevum

endulus34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
4.793
2.819
kızlar 15:40 diyetisyen randevu aldım,dua edin,63 kılo 1,60 boyum

ama 96 dan bu kıloya geldi,daha önce haluk saçaklı ve nil şahın güthana gittim,nil hanım süper,ama haluk saçaklı....

01/01/2010 girerken bu kılo sorununu 2009 bırakıp girmek istiyorum inşalah..dualarınız bekliyorum

fiyatı çok uygun,birde tavsiye eden çok oldu,hatta bana bu diyetısyenı,avrupa yakasında gitmek istediğim diyetısyen önerdi,burası sana uzak,ona git,dedi(ilginç dimi)

Son düzenleme:
merhaba .
öncelikle şunu bilmeni isterim tatlım . keramet diyetisyende degil sende . sen tam kararını verirve saglıklı beslenir sporunuda yaparsan hengi diyetisyen olursa olsun başarırsın . kendine güven ve ben bu işi bitirecegim de kilo vermek azim ve sabır işidir bunu başardınmı degme keyfine kolay gelsin . umarım istedigin kiloya kavuşursun ....

En zor olanı başarmışsın arkadaşım,haberlerini bekliyoruz. Bence de önemli olan verilen kiloyu korumak...:1hug:Öğrendiklerini paylaşırsan sevinirim....

canım öncelikle tebrik ederim azminden ve başarından dolayı alkisalkisalkis ama anlamadığım 96 dan 63 e düştüysen bence diyetisyene gitmenede gerek yokmuş diyorum geri kalanları da verebilirdin yerimseniben
bencede herşey sende bitiyor
canım bu verdiğin 23 kiloyu nasıl verdin biraz anlatırmısın bize
belki bizde faydalanabiliriz
kolay gelsin sağlıklı zayıflamalar diliyorum opuyorumnanaktan

canım öncelikle tebrik ederim azminden ve başarından dolayı alkisalkisalkis ama anlamadığım 96 dan 63 e düştüysen bence diyetisyene gitmenede gerek yokmuş diyorum geri kalanları da verebilirdin yerimseniben
bencede herşey sende bitiyor
canım bu verdiğin 23 kiloyu nasıl verdin biraz anlatırmısın bize
belki bizde faydalanabiliriz
kolay gelsin sağlıklı zayıflamalar diliyorum opuyorumnanaktan

anlatırım da çok uzun hikaye sizi sıkmak istemem.ben 17 yaşımda 96 kılo idim,kmburgazda bi sağlık merkezinde kaldım 1 ayda diyetısyen spor masj falna derken 92 den 82 indim.(oraya gideceğim diye bi hafta önceden kızmıştım 96 dan 92 inmişim,tabi kılo çok olunca ve genç olunca çok veriliyor,ve ilk diyetımdi,saati saatine yıyodum ve sabahtan akşama kadar spor aramaterapi masaj,sauna giriyodum,82 ile çıkınca aynı yemeği evde devma ettim ve bir ay sonra 74 oldum..evet sadece 2 ayda,ben ozam bu kadar bilgili değildim,internet falanda yok sen 1997 idi,karadenizde küçük bir yerde yaşıyodum,sonra bilmiyordumki ben 55 falan olabilirm,yıllarca hep çok aşırı dıkkatle yaşadım.spor yaptım,arada 3-5 kılo alıp hemen kendimi frenleyıp geri geldim,derken 2001 de istanbula taşındaım,ve şok diyetle 2 ayda 75 ten 63- indim,bir gün baktım 79 olmuşum,dünya başıma yıkıldı,derken hep 70 muhafaza etmeye çalıştım,ben yemek yemeği geçen yıl öğrendim,eskiden çok aç gezerdim,yanı şöle ben bi öğlen yerdım bide akşam,az yediğim halde kılo alırdım,sonra 8 ay akşamyemeğni bıraktım,sıfır yağla yaşaım,8 ay sonra soluğu hastahane aldım,lütfen siz bunları yapmayın,diyetısyenler yavaş ama çok yedirerek kılo verdiriyo...

ALLAH yardımcın olsun arkadasım ıns hepımız bı sekılde bu kilolardan kurtuluruz :Saruboceq:

dün diyetisyene gidecektin neler oldu paylaşırmısın
sağlıklı zayıflamalar diliyorum opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
X