Sabrımı Zorlayan Çocuk

Gerçekten çok doğru bende isterim sakin kalabilmeyi ama yaşadıklarımdan dolayımı mizacım gereğimi bilmiyorum bir anda öfkeleniyorum.Koltuk tepelerinde masa üstlerinde geziyorlar bir süre sonra sinirim bozuluyor bugün büyük oğlanı cimnastiğe götürdüm attım ikisini arabanın arkasına kemerledim bi güzel 5 dk sonra kemerleri çıkartmışlar camları açmışlar arkada tepiniyorlar küçük temizlik bezlerini camdan atmış büyük iki koltuk arasındaki kol koyulan yeri kırmış durdurdum arabayı başladım bağırmaya sonra tabi yine kendimden utandım..Evde 4 tane televizyon 3 tablet 3-4 tane telefon kırıldı mobilyalar çizik içinde durmadan oyuncak atıyorlar evde parkelere koca koca bisikletleri atıyorlar alt komşu taşındı gitti şimdi bebekli biri geldi inanın benle konuşmuyor mahcup oluyorum.Belki bütün bunların hepsi benden kaynaklanıyor şuan nasıl davranacağımı bilmiyorum pedogog dinliyorum youtubedan biri öyle diyor biri böyle diyor bende nasıl davranacığımı şaşırıyorum
Cocuk büyütmek gerçekten kolay değil bakın tatildeydik eve geleli 5 dk olmuş odalarını tarumar etmişler, oğlan slaymı halıya dökmüş sinirlerim tavan yaptı ama olan olmuş Ya Sabır dedim cocugu kızmamak için zor tuttum kendimi yapacak bişey yok.

Ayrıca evde bisikletin ne işi var anlamadım.Alt komsulara da yazık ama üstelik yeni gelen bebekliymiş.

Evde kurallarınız olmalı , yatma saattleri düzenli olmalı.Tavriniz net olsun kurallar konusunda .

X