Saç Kesim Şekilleri Saç bandıyla dalgalı saç yapımı

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
[video=youtube_share;BLeSKaPaUOA]http://youtu.be/BLeSKaPaUOA[/video] bu şekilde daha kolay olur sanırım

harika . . .

ne kadar yaratıcı . . . mutlaka denicem ne kadar kalıyor bant peki başta.

paylaşım için teşekkürler bu arada . .​

harika . . .

ne kadar yaratıcı . . . mutlaka denicem ne kadar kalıyor bant peki başta.

paylaşım için teşekkürler bu arada . .​

ben bi kere denedim ondada yatmadan önce yaptım sabah kalktığımda biraz darmadağın olmuştu saçım. zaten bu yöntemi öneren videolarda genelde gece bantla yatmak gerektiğini söylüyolar ama tercih senin tabi.. sabahtan yapıp akşama açabilirsinde. beğenmene sevindim umarım işine yarar :))

super bı yontemmıs bayıldım dogrusu hem cok dogal dalgalar olmus hemde ısı falan yok.bence bu sac hafıf jolelenıp yapılabılır ve fön tutulup acılabılır daha kısa surede olmus olur boylece

super bı yontemmıs bayıldım dogrusu hem cok dogal dalgalar olmus hemde ısı falan yok.bence bu sac hafıf jolelenıp yapılabılır ve fön tutulup acılabılır daha kısa surede olmus olur boylece

tabi canım yapılacak temel şekil bu detaylar sana kalmış. kısa sürede yapman gerekirse fönde tutabilirsin, yapmadan önce saça köpük ya da jöle uygulayabilirsin ama fikir süper :))

hemen denedim geçen gün süper oldu cidden teşekkürler paylaşan arkadaşımıza çok zahmetsiz :)

evet, ben de denemiştim bu yöntemi gerçekten işe yarıyor. benim alnımda minik saçlar var sadece onlar olmadı ama onları da sonradan düzelltim :) saça maşa yapıp zarar vermektense bu çok çok daha iyi :KK66:

videodaki bayanın sacının son haline kıl olduum!
hiç sevmem kalıp gibi duran saçları. öne atıcaksın bozaar gibi karıştırıcaksın ohhh miss gibi hacimleniyo hemde daha modern duruyo bence.

X