Saç Kesim Şekilleri saç beceriksizliği

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Eğer düzleştiriyorsan üstten değil az az parçalara ayırarak düzleştirmelisin yoksa tutmaz...

Çalışıyorsan en mantıklısı kalıcı fön, kuaföre gidip yaptırabilirsin 3 ay kadar dayanıyor bildiğim kadarıyla...

Bende gür ,kalın telli , uzun saçlarımı hergün ne yapsam diye düşünürken ki , benim dusunmem yetmiyor sacin da istemesi lazim ama cogu sabah sekil almayacagim diye tutturuyor. Brezilya fonu yaptirdim ve rahat ettim kesinlikle tavsiye ederim her sabah saçım yüzünden gec kalıp hunharca hazirlaniyordum, ancak suan etkisi geçti simdi de kendim yapacağım.

ben de kısanın bakımı zordur diyordum
ta ki bob kestirene kadar
saçım o kadar düz ki uzun da olmayınca pırasa gibi görünen saçlarım gitti yerine kendinden hacimli saçlarım geldi.

sadece şampuanlayıp duştan çıkınca da alttan kurutuyorum (başımı öne eğerek)
başka hiçbir ürün, ısı vs uygulamıyorum
insanlar sürekli fön mü çektirdin demeye başladı
ki ben saçım kısa olunca iyice erkek çocuğuna dönerim diyordum
bence denenebilir.
Benim saçlarım da hafif dalgalı ama cabuk elektriklenen bir saç.Sekil vermesi kolaydır ama belki ben o nedenle zorlandım bilemiyorum.
Saç şekli çok önemli kesimde.
Konu sahibinin de benden zor saçları var o nedenle kestirince daha da zorlanır bence.

Sonradan kabarıyor benim ama asıl sıkıntı bu:KK43: Evden mis gibi saçla çıksam bile yarım saate karman çorman. Haftasonu kirli saçıma jöle vs ile arkaya yatırıp ıslak görünümlü saç yapayım dedim, bir ton jöle kullandım sonuç bir iki saate uçlar kabarmış kıvrılmış saçma sapan bir saç. Ha sabitleyici sprey de sıktım yani...

Çok özeniyorum belli mesela akşam evine dönüyor tüm gün o saçla gezmiş ne bir kabarma ne bir bozukluk. Çıldırıyorum :KK43:
bence bir alın deneyin . hask keratin yagı .

azcık kabaraada sonucta yine cok güzel sekil veriyor yatıstırıp yaglandırmıyor

Saçınızı örebilirsiniz, örgü ince telli saçın büyük yardımcısı bence. Tabii yapıştırmadan, örülmeyen kısımları kabartıp. Salaş olmazsa hiç hoş olmuyor. :)

Katlı kestirip maşa kullanırsanız çok güzel olur. Azcık sprey sıkarsınız cok cabuk sönüyorsa. Katlı kesim mühim

Saçınızı örebilirsiniz, örgü ince telli saçın büyük yardımcısı bence. Tabii yapıştırmadan, örülmeyen kısımları kabartıp. Salaş olmazsa hiç hoş olmuyor. :)

Yazın saçlarım uzunken öyle yapıyordum ama kışın bakımı zor gür olduğundan zor kırıyor, ince telli çabuk dolaşıyor vs, kışın daha pratik olsun diye kısalttım örülmüyor şu an:)

Bir de klasik giyiniyorum işyerinde örgü her kıyafete olmuyor, düşünsenize ceket etek takım üstü örgü saç :KK70:

X