Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç derisine uygulanan bildiğiniz her hangi bir yöntem var mı acaba?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Cloudsofpink_sky

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2022
106
-28
23
Kızlar uzun zamandır saçlarım oldukca seyrek. sacim yok denebilir yani 😥 derim uzaktan bakilinca acikca gorunuyor, yaklaşık 6 yıl önce sars hastalığı geçirmiştim o zaman döküldü saclarim, denemedik tarif, denemedik yağ, denemedik tedavi, gitmedik doktor kalmadı, maalesef çözümü yok, tamam bunu kabullendim ama sonuçta henüz 18 yaşındayım ve psikolojimi çok olumsuz etkiliyor (anliycağınızı umuyorum) şimdi ise en azından saçımı dolgun gösterecek birşeyler arıyorum. Saç spreyleri var biliyorsunuz ama bir kutusu 15 kullanımlık ayrıca kutusu 150 tl civarı ömür boyu kullanamam ya ! saç derisine uygulanan bildiğiniz her hangi bir yöntem var mı acaba? Varsa yardımcı olur musunuz lütfen ? Gerçekten çok ihtiyacım var 🥺🙏🙏

Entele otunu araştırabilirsin. Daha çok gençsin bitkisel tedaviye yanit verirsin bence.
İstanbul'da isen Şems Arslan'a mutlaka gitmeye çalış. Değilsen yada yüksek fiyat gelirse tariflerine bak internetten. Onun dışında kan değerlerinde eksik çıkan vitamin takviyelerini temin et.

Entele otunu araştırabilirsin. Daha çok gençsin bitkisel tedaviye yanit verirsin bence.
İstanbul'da isen Şems Arslan'a mutlaka gitmeye çalış. Değilsen yada yüksek fiyat gelirse tariflerine bak internetten. Onun dışında kan değerlerinde eksik çıkan vitamin takviyelerini temin et.
Çok teşekkür ederim umarım işe yarar İstanbulda değilim ama tariflere bakarım inşallah 🙏

Entele otunu duymustum ama çok zehirli ve tehlikeli olduğunu hatta bu neden satışının da yasaklandığını biliyorum yanılıyor muyum? Siz kullandınız mı nerden temin ettiniz ve kullanma şekli nasıldır?

Ben her zaman cildi ve sacı içten temizleme/besleme taraftarıyım 🙏 Biz ne yersek oyuz. sarımsak, zeytinyağı, balık yağı,yumurta gibi şeyleri dışarıdan sürmek yerine bence tüketin. Vitamin değerlerinizi olcturun eksik varsa vitamin alın. Onun dışında içeriği temiz ürünler kullanın. Sls, paraben,sülfat içermeyen. Bence saç kremi kullanmayın. Genellikle bi..las tavsiye ediyorlar ama bilemiyorum. Kimileri de zeytinyağlı sabun kullanıyor sadece. Onun dışında gene temiz içerikli saç yağları kullanabilirsiniz doğal maskeler yapabilirsiniz 🙏 Her şeyden önce bu bir süreç sabırlı olun, bence dışarıya tıbbi olmayan ürünlere o kadar Para vermeyin. Hiçbir ürün mucize yaratmaz. Umarım saçlarınız Rapunzel Gibi olur ❣️

Hastalık sebebiyle olduğu için bilemiyorum ama...
Saç ekimi kadınlar için de kullanılıyor.
Yine hücre yenileyici prp, mazoterapi vs s ile başlayan bir tedavi vardı. Adını hatırlayamıyorum.
O dediğin spreyler, 15 kullanımdan fazla gidiyor sadece derili bölgeye yapılıyor. En azından idare edecek, seni mutlu edecek şekilde topik kullanabilirsin. Ancak her gün saç yıkaman gerekiyor işte öyle bir durumda.

Hastalık sebebiyle olduğu için bilemiyorum ama...
Saç ekimi kadınlar için de kullanılıyor.
Yine hücre yenileyici prp, mazoterapi vs s ile başlayan bir tedavi vardı. Adını hatırlayamıyorum.
O dediğin spreyler, 15 kullanımdan fazla gidiyor sadece derili bölgeye yapılıyor. En azından idare edecek, seni mutlu edecek şekilde topik kullanabilirsin. Ancak her gün saç yıkaman gerekiyor işte öyle bir durumda.
Prp ve mezoterapi yaptım zaten saç ekimi içinde doktora sordum bazı sebeplerden dolayı bana uygun olmayacağını söyledi

Kızlar uzun zamandır saçlarım oldukca seyrek. sacim yok denebilir yani 😥 derim uzaktan bakilinca acikca gorunuyor, yaklaşık 6 yıl önce sars hastalığı geçirmiştim o zaman döküldü saclarim, denemedik tarif, denemedik yağ, denemedik tedavi, gitmedik doktor kalmadı, maalesef çözümü yok, tamam bunu kabullendim ama sonuçta henüz 18 yaşındayım ve psikolojimi çok olumsuz etkiliyor (anliycağınızı umuyorum) şimdi ise en azından saçımı dolgun gösterecek birşeyler arıyorum. Saç spreyleri var biliyorsunuz ama bir kutusu 15 kullanımlık ayrıca kutusu 150 tl civarı ömür boyu kullanamam ya ! saç derisine uygulanan bildiğiniz her hangi bir yöntem var mı acaba? Varsa yardımcı olur musunuz lütfen ? Gerçekten çok ihtiyacım var 🥺🙏🙏
minoxidil icerikli spreyler baya yarar sagliyor, kullanmasaydim hepten kel kalmistim, yine de seyrek sacim ve ektirmek istiyorum ama dedigim gibi minoxidilin cok faydasini gordum

X